سنگاپور- شنا در سواحل خلیج مارینا Marina Bay Sands


Marina Bay Sands یکی از گرانترین هتل های دنیاست که هزینه یک شب اقامت درآن بین ۴۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان است  وچون هزینه زمین وساخت و ساز این هتل مجلل و شگفت انگیز،حدود 8 میلیارد دلار است بعنوان گرانترین هتل جهان شهرت پیدا کرد.


این هتل لوکس 5 ستاره  شامل سه برج بلند (57 طبقه) که بوسیله ی سازه کشتی مانندی به هم وصل  شده اند ،در مرکز منطقه جدید شهر در کنار خلیج مارینا در سنگاپور واقع شده است.


استخربسیار بزرگ هتل (فقط برای مهمانان هتل) بصورت افقی از لبه ساختمان واقع شده که منظره زیبا و هیجان انگیزش جذابیت زیادی برای مشاهیر و توریستهای ثروتمند دارد که عکسهای زیبا و معروفی از انها در کنار این استخر وجود دارد.


همچنین این هتل دارای 4 رستوران با سبکهای مختلف و فضای دلنشین با خوراکی و نوشیدنی های عالی ،موسیقی و نمایش است.


و نیز یک کازینوی بزرگ (گذرنامه برای ورود لازم است)،فضای اسکیت روی یخ ، موزه ی هنر، سینمای چند منظوره، مرکز خرید مواد غذایی و کالاهای لوکس وجود دارد.البته بطور کلی خلیج مرجانی ساندز با بیش از 60 رستوران از وجود ده نفر از سرآشپزهای مشهور از جمله گوردون رامزی، دانیل بوولود، دیو مایرز، ولفگانگ پک و ماریو باتالی برای ارائه بهترین و لذیذترین غذاها بهره می برد.


یک منظره از منطقه خلیج مارینا


خلاصه اینکه: سفر به سواحل مارینا بسیار هیجان انگیز و لذت بخش است ،حتی ساده ترین اتاق ها و سوئیت ها بسیار بسیار لوکس و زیبا و با امکانات عالی ودارای تجهیزات کامل جهت اسایش و راحتی کودکان ،معلولین و افراد مختلف است که باعث می شود بتوانید سفری خاطره انگیز  و ارامش بخش همراه با تجربیات جدید و خاص داشته باشید.


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : فاطمه نصرتی