بندرگاه هاربور فرونت در سنگاپور

بندرگاه هاربور فرونت در سنگاپور یکی از بهترین مکان هایی است که در سنگاپور می توانید ببینید. زیرا نمونه ای از اکثر دیدنی ها و تفریحاتی که در سراسر سنگاپور وجود دارد، در بندر گاه هاربور فرونت نیز دیده می شود و می تواند محلی مناسب برای گذرندن اوقات خوش در سنگاپور برای شما باشد.


بندر فرونت (HarbourFront)، دروازه ای به آب های آزاداین بندرگاه جایی است که در آن می توانید سوار بر قایق های تفریحی شوید، به رستوران بروید و یا در استراحتگاه ها استراحتی در کنار دریا داشته باشید.


اگر در منطقه تلوک بلانگاح (Telok Blangah) باشید می توانید تلکابین هایی را که در ارتفاعی بلند متصل به کابل ها هستند و از جزیره سنتوسا خارج می شوند را ببینید.به لطف همسایگی این منطقه با بزرگترین مرکز جمعیتی سنگاپور یعنی ویوو سیتی (vivo city)، در آن سنگاپوری های زیادی در میان انبوه گردشگران مشغول خوردن و خریدن و تفریح و بازی هستند.


اگر هم به بازدید از خورده فروشی ها علاقه دارید، در آنجا فروشگاه های بزرگی، از برند های بزرگ جهانی گرفته تا برند های محلی وجود دارند که اقلام فراوانی از هر دسته از کالاها را برای خرید به شما پیشنهاد می دهند و می توانید خریدهای لذت بخشی در بازارهای این منطقه داشته باشید.رستوران های فراوانی نیز در آنجا وجو دارد که انواع غذاهای مختلف از لازانیای ایتالیایی گرفته تا سوپ های چینی را در آن ها می توانید برای خوردن انتخاب کنید.


در آنجا کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. می توانید فیلم های یادگاری بگیرید، نوشیدنی محبوب خود را در کنار ساحل بنوشید، یا برای تفریح و بازی به مرکز انرژی سنت جیمز (St James) بروید که قبلاً یک معدن ذغال سنگ بوده و اکنون یک مرکز تفریحی شبانه بسیار زیبا جای آن را گرافته است.اگر هم به دریانوردی علاقه دارید می توانید به مرکز کروز سنگاپور بروید. جایی که در سال 2012 چهارده میلیون دلار برای آن صرف شده تا شما بتوانید مسافرت لذت بخش و بدون استرسی را با قایق های کروز تندرو داشته باشید.همچنین در کنار ترمینال کروزها، ترمینال دیگری نیز وجود دارد که از طریق آن می توانید به بعضی از جزایر مالزی مانند بتام (Batam) مسافرت کنید.


البته این همه چیز درباره فرونت هاربور نیست و طرح های بزرگی برای ایجاد تفریگاه بزرگ و زیبایی مابین این منطقه و جزیره سنتوسا در حال اجراست.در پایان باید گفت، فرقی نمی کند که در مسافرت خود مقداری وقت اضافه آورده اید و نمی دانید که آن را در کجا بگذرانید، یا اینکه وقت کمی برای گردش در سنگاپور دارید، در هر حال نمونه ای از اکثر دیدنی ها و تفریحاتی که در سراسر سنگاپور وجود دارد، در بندر گاه هاربور فرونت نیز دیده می شود و می تواند محلی مناسب برای گذرندن اوقات خوش در سنگاپور برای شما باشد.


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : ستار کنجوری