جاذبه گردشگری سنگاپور: شناور های تندرو

از جاذبه های گردشگری سنگاپور شناورهای تندرو در مرکز کروز های تندروی سنگاپور است. زیرا علاوه بر آنکه خود به تنهایی یک مرکز تفریحی و مسافربری است، دریچه ای به جزیره افسانه ای و سرسبز سنتوسا می باشد که یکی از زیباترین جزایر سرق آسیا محسوب می شود.


مرکز شناورهای سنگاپور


تور ارزان سنگاپور


مرکز شناورهای سنگاپور (singapore cruise sentre) یک مرکز مسافر بری بین المللی  و یک مرکز تفریحی قایق سواری است که تا کنون برنده جوایزی نیز شده است.


در هنگام پیاده شدن از یک شناور در مرکز شناورهای سنگاپور که مختصراً به آن اس.سی.سی (scc)  گفته می شود، می توانید شهر سنگاپور را به خوبی در سمت راست خود ببینید.


تور ارزان سنگاپور


این مرکز در بندرگاه هاربرفرونت در جزیره سنتوسا قرار دارد که یک منقطه استراتژیک در سنگاپور به حساب می آید و در آن می توانید مراکز خرید، رستوران ها و سینماهای مدرن را ببینید.


اینجا تنها نقطه کوچکی از یک ساحل در دل اقیانوس است و از طریق آن به جزیره زیبایی وارد می شوید که باشگاه های حرفه ای گلف، استودیوی جهانی سنگاپور و هتل هایی در سطح جهانی در آن وجود دارد. به این جزیره استراحتگاه جهانی سنتوسا گفته می شود.


شهر در دسترس شماست. راه های ارتباطی بسیار راحت برای دستیاب به نقاط مختلف شهر وجود دارد، از اتوبوس گرفته تا اتومبیل های لیموزین، تاکسی و قطار برای رفتن به هر نقطه از جزیره سنتوسا در اختار شماست. در این بندرگاه، تا فرودگاه چانگی نیز فقط بیست دقیقه با ماشین فاصله خواهید داشت.


تور ارزان سنگاپور


در اینجا که یک ایستگاه ترابری بین المللی به حساب می آید، خاطراتی زیبا و مسافرتی بدون استرس با پیشرفته ترین شناورهای روز دنیا را تجربه خواهید کرد.


ترمینال شناورهای کروزر هم در همان نزدیکی است و مسافران را به کشورهای همسایه از جمله جزایر ریاو (Riau) مالزی جابه جا می کند.


تور لحظه آخری سنگاپور


در پایان می توان گفت که یکی از بهترین جاذبه های گردشگری سنگاپور مرکز شناورهای سنگاپور است. زیرا علاوه بر آنکه خود به تنهایی یک مرکز تفریحی و مسافربری است، دریچه ای به جزیره افسانه ای و سرسبز سنتوسا است که یکی از زیباترین جزایر سرق آسیا می باشد.


 


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : ستار کنجوری