بررسی هتل: Four Seasons Lion Palace سنت پترزبورگ، روسیه

بررسی هتل: Four Seasons Lion Palace) )هتل چهارفصل   سنت پترزبورگ، روسیه


هتل Four Seasons Lion Place یک قصر زیبای بازسازی شده در قلب سن پترزبورگ و فرصتی برای به دست آوردن طعم و مزه ی سبک زندگی پادشاهی است.


زمانی که  با تور های بریم یجا به این کشور سفر میکنید  , در هنگام بازدید از شهر امپریالیستی و با شکوه سنت پترزبورگ، اقامت در این قصر، بسیار لذت بخش است. هتل چهار ساله شیر کاخ، واقع در ناحیه تاریخی Admiralteysky در Prospekt Voznesensky، تجربه سلطنتی  خاصی به شما می دهد.


دو شیر مرمرین از دوره رنسانس در هر دو طرف ورودی نئوکلاسیک ،ابزار و یراق برنزی، قالیچه ها ، پانل گردو، سقف های طلای سفید و تزئینات گرانقدر و زیبا همه وهمه  بر شکوه این قصر می افزایند.


شیرهای مرمرین  در سن پترزبورگ


به لحاظ جغرافیایی در نزدیکی کلیسای سنت آیزاک و موزه دولتی معروف خارکیت قرار دارد که برای توریست ها امکان کشف دیدنیهای شهر را به آسانی میسر می کند.

اقامت:


هتل چهار فصل دارای پنج طبقه، 154 اتاق و 26 سوئیت است. اتاقها با مبلمان زیبا ، منسوجات غنی و حمام های سنگ مرمر هستند. از پنجره ی هر یک از اتاقها کلیسای جامع سنت آیزاک  یا  دریای مدیترانه یا پارک قابل دیدن است.


از دیگر ویژگیهای منحصر به فرد چهارفصل بالکن های گرم است که حتی در فصل زمستان نیز گرمای مطبوعی دارند اما این تکونولوژیها چنان ظریفانه طراحی شده اند که به هیچ وجه  از اصالت امپریالیستی این هتل زیبا نمی کاهد.


 غذا و نوشیدنی


سر آشپر مخصوص  سلف غذاخوری در هتل


سرویس سرو غذا در هر وعده با طعم و زیبایی خاص  و دلپذیرخود همراه با هنر پیانیست  شما را میخکوب می کند.


می توانید چای سیرنیکی بنوشید با پنکیک های سرخ شده و پیروژکی و نوشیدنی های مخصوص روسی


غذای ایتالیایی در Percorso، نمونه لذیذ ژاپنی رستوران سینتهو، کوکتل های شگفت انگیز در زرندر دنج Xander Bar


 چه نزدیک است!


 با 5 دقیقه پیاده روی به مهمترین جاذبه سنت پترزبورگ، موزه دولتی هرمیتا می رسید. همچنین نزدیک به موزه روسیه، کلیسای نجات دهنده در خون ریخته شده (یک بنای تاریخی به سلطنت تار Romanovov)، کلیسای سنت آیزاک


و تئاتر Mariinsky است.


موزه فاجرت متعلق به مالک فالگیر که در کاخ شولوف زیبایی بازسازی شده است، یکی دیگر از جواهرات در تاج سن پترزبورگ است علاوه بر نمایشگاه های موقت که همواره یکی دو مورد در حال برگزاری هستند.


 اینترنت


Wi-Fi در سراسر هتل در دسترس است.


 بهای اتاق

شروع به 12،700 روپیه برای یک اتاق دو نفره با دید رو به حیاط.مسیریابی


چهار فصل در خیابان Voznesensky سنت پترزبورگ در مرکز شهر واقع شده است. فرودگاه بین المللی پولکوف 9.5 مایلی از آن فاصله دارد که  45 تا 60 دقیقه با ماشین در مسیر خواهید بود. سرویس قطار عالی با سرعت بالا از مسکو، که به ایستگاه Moskovsky ایستگاه سنت پترزبورگ می آید، وجود دارد.


 خلاصه اینکه:  


در سفر به سنت پترزبورگ ، اقامت در هتل زیبا ،تاریخی و مجلل چهارفصل (Four Seasons Lion Palace) با امکانات بی نظیر و دسترسی فوق العاده به آثار باستانی و مراکز دیدنی می تواند انچه شما نیاز دارید را با آرامش در اختیارتان قرار دهد و بهترین خاطرات را برایتان بسازد.


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : فاطمه نصرتی