تور خانوادگی هفت روزه به سنگاپور (2)

تور خانوادگی هفت روزه به سنگاپور توسط آژانس هاس مسافرتی متعددی اجرا می شود که در سایت جامع بریم یجا می توانید لیست این تور ها و آژانس های برگزار کننده را به همراه اطلاعات کامل تور های هفت روزه سنگاپور ببینید. این مقاله یک راهنمای سفر برای تور خانوادگی هفت روزه به سنگاپور می باشد.


سفر به سنگاپور برای تمام اعضای خانواده، بسیار لذت بخش و آموزنده خواهد بود و مدت هفت روز یک بازه زمانی مناسب برای بازدید از همه جاذبه های این کشور زیبا و مرفه است. در قسمت اول این مقاله، راهنمای سفر سه روز اول را برای شما شرح دادیم، و در ادامه به چهار روز بعدی تور خانوادگی هفت روزه به سنگاپور، و جاهایی که می توانید بروید و کارهایی که قرار است در این چهار روز انجام دهید می پردازیم:


روز چهارم: با طبیعت ارتباط برقرار کنید


تور خانوادگی هفت روزه سنگاپور


تصویر نقشه روز چهارم


1- صبح، باغ گیاه شناسی سنگاپور (هفتمین مکان روی نقشه):


بهتر است صبح خانواده با گردش در باغ بزرگ گیاه شناسی آغاز شود. فضایی بسیار سر سبز و دل انگیز با دو منطقه گیاه شناسی که در دنیا از اهمیت فراوانی برخوردار است و بسیار متفاوت از چیزهایی است که تا کنون دیده اید.


تور خانوادگی هفت روزه سنگاپور


تصویر ی از باغ گیاه شناسی سنگاپور


علاوه بر آن، گزینه های بسیاری برای غذا وجود دارد و قرار نیست ظهر در این باغ های زیبا گرسته بمانید.


صبح را در اطراف این باغ بزرگ گیاه شناسی با قدمتی بیش از 150 سال که در یونسکو به عنوان یک میراث جهانی شناخته می شود، قدم بزنید، و از قسمت های برجسته این باغ دیدن کنید. مانند دریاچه سوان و باغ ملی ارغوان که بزرگترین نمایشگاه گل های ارکیده در جهان است. همچنین، باغ کودک و نوجوان که در آن آموختنی های فراوانی در مورد طبیعت برای بچه ها وجود دارد.


هر وقت هم به فکر غذا خوردن افتادید، یک منطقه بازی در آنجا قرار دارد با رستورانی دوست داشتنی در آن، که غذاهایی مانند کباب، استیک و سیب زمینی سرخ کرده برای مشتریان خود سرو می کند.


2- بعد از ظهر و شب، باغ های کنار خلیج (هشتمین مکان روی نقشه):


باغ های کنار خلیج منطقه ای بسیار سر سبز است و شامل باغ های عمودی معروف سنگاپور یا همان "ابردرختها" (Supertrees) نیز می شود که تا 50 متر ارتفاع دارند.


تور خانوادگی هفت روزه به سنگاپور


تصویر باغ های کنار خلیج مارینا


همچنین جاذبه های دیگری مانند گنبد گلدان ها که بزرگترین گلخانه شیشه ای جهان است، و آبشار کودفورست، بزرگترین آبشار سنگاپور نیز هست، جاذبه های دیگری هستند که باید از آن ها دیدن نمایید.


برای شام نیز به مجموعه غذاخوری ابر درختان بروید که رستوران های متعددی در آن وجو دارد و هرکدام غذاهای متفاوتی دارند، که ممکن است برخی از این غذاها را تا کنون نخورده باشید.


 


روز پنجم: سفرهای علمی


تور خانوادگی هقت روزه سنگاپور


تصویر نقشه روز پنجم


1- صبح، مرکز علمی سنگاپور (نهمین مکان روی نقشه)


این می تواند یک سفر علمی واقعاً آموزنده برای خانواده باشد. خانواده را به مرکز علمی سنگاپور ببرید، با بیش از هزار نمایشگاه تعاملی در زمینه علوم مختلف.


تور خانوادگی هفت روزه به سنگاپور


تصویر مرکز علمی سنگاپور


شما با بسیاری از یافته های علمی آشنا می شوید، می توانید از نزدیک پرواز در آتش را ببینید، و یا اگر جرأتش را داشته باشید، به انواع مختلفی از حشرات جالب و یا چندش آور دست بزنید.


همچنین میتوانید به تماشای نمایشی در سالن تئاتر ایماکس بروید، جایی که در مقایسه با جاهای دیگر، شما را غرق در تفکر در مورد معنای نمایش ها می کند.


2- بعد از ظهر و شب، مرکز اکتشافات سنگاپور (دهمین مکان روی نقشه):


تور خانوادگی هفت روزه به سنگاپور


تصویر مرکز اکتشافات سنگاپور


بقیه روز را می توانید درمرکز اکتشافات سنگاپور صرف کنید. این محل بر گذشته و آینده سنگاپور به عنوان یک ملت تمرکز دارد، و شامل نمایشگاه ها و جاذبه های غیر قابل ملاقات شامل مسافرت اتوبوس سافتی (SAFTI) است که به بازدید کنندگان امکان یک نگاه اجمالی به آکادمی نظامی کشور و نحوه فرماندهی میدان جنگ را می دهد.


اولین سمبل سری سوم از نسل سوم نیروی مسلح سنگاپور (SAF) برای عموم مردم طراحی شده است.


 


روز ششم: به حیات وحش بروید


تور خانوادگی هفت روزه سنگاپور


نقشه روز ششم


1- صبح، سفر رودخانه ای کاوشی در حیات وحش (یازدهمین مکان روی نقشه):


در این سه مسافرت کاوشی در پارک حیات وحش، با گونه های زیادی از حیوانات آشنا شوید: مسافرت کاوشی در رودخانه، بازدید از باغ وحش سنگاپور، و سفر شبانه کاوش در حیات وحش.


تور خانوادگی هفت روزه سنگاپور


تصویر رودخانه حیات وحش سنگاپور


روز خود را با مسافرت در رودخانه آغاز کنید که اولین منطقه در پارک حیات وحش است.


در طول این سفر احتمالاً پانداهای غول پیکر کای کای و جیا جیا را مشاهده خواهید کرد. قایق سواری در رودخانه آمازون را نیز از دست ندهید! یک مسافرت ده دقیقه ای با قایق که در آن گونه های جالبی از حیوانات آمریکای جنوبی را خواهید دید.


2- بعد از ظهر، باغ وحش سنگاپور (دوازدهمین مکان روی نقشه):


همانطور که بعد از ظهر فرا می رسد، آرام آرام به سمت باغ وحش سنگاپور بروید. باغ وحشی که دارای جوایز بین المللی است، 28 هکتار وسعت دارد و از 11 منطقه تشکیل شده است.


تور خانوادگی هفت روزه سنگاپور


تصویر باغ وحش سنگاپور


نمونه ای کوچک از جنگل را در اینجا ببینید، برای ملاقات نزدیک ترین بستگان انسانی (میمون ها) به کشور پرتقال سفر کنید، و یا به سرزمین های جنوبی سفر کرده و از کانگورو ها در مناطق استرالیایی شگفت زده شوید.


همچنین، جهان آبی کودکان در آنجا وجود دارد که در آن جوان ترها می توانند از بازی های آبی لذت ببرند و سوار بر چرخ و فلک آبی شوند و در آن حیوانات آبی را از نزدیک ببینند و چیزهای زیادی در مورد آن ها یاد بگیرند.


3- شب، کاوش شبانه در حیات وحش (سیزدهمین مکان روی نقشه):


مرحل آخر را به شب سافاری (کاوش شبانه در حیات وحش) اختصاص دهید و در آن حیواناتی را که شب ها بیدارند را از نزدیک ببینید.


تور خانوادگی هفت روزه سنگاپور


تصویر شب سافاری در سنگاپور


همچنین شما می توانید برای دیدن مناطق مختلف در این پارک حیات وحش زیبا، در آن پیاده روی کنید. اما بهترین راه برای بازدید از آن سوار شدن بر وسایل نقلیه است که در 40 دقیقه از تمامی مناطق پارک عبور میکند، و اقلیم هایی مانند آفریقای وحشی و شرق آسیا را در این مسافرت در پیش چشمان شما میگذارد، تا از دیدن آن حیرت زده شوید.


 


روز هفتم: خرید از بازار


تور خانوادگی هفت روزه سنگاپور


تصویر نقشه روز هفتم


1- صبح و بعد از ظهر، جاده ارغوان (چهاردهمین مکان روی نقشه):


خرید برای تمام اعضای خانواده یک سرگرمی مفرح می تواند باشد، به شرطی که بدانید برای خرید به کجا بروید.


تور خانوادگی هفت روزه سنگاپور


تصویر جاده ارغوان سنگاپور


به سمت خیابان ارغوان (Orchard) بروید و صبح و بعد از ظهر را در یکی از معروف ترین مراکز خرید در دنیا بگذرانید. در این منطقه دو بازار بسیار دوست داشتنی وجود دارد: پاراگون و فوروم (Paragon & Forum)؛ و هرکدام دارای شهر بازی کودکان هستند، تا زمانی که به فروشگاه بزرگی مانند کلوین کلین برای خرید میروید، بچه ها را برای بازی و تفریح به آنجا بفرستید تا آنها را گم نکنید.


2- شب، ویوو سیتی (Vivo City)(پانزدهمین مکان روی نقشه):


شب به فروشگاه های مد مانند کواچ و دایزو بروید که محصولات ژاپنی را با قیمت های بسیار ارزان به شما عرضه می کنند.


تور خانوادگی هفت روزه سنگاپور


تصویر اسکای پارک در ویوو سیتی سنگاپور


بچه ها نیز می توانند اوقات خوشی را به بازی در پارک آسمان (اسکای پارک) بگذرانند.


در پایان باید گفت که، در سفر خانوادگی هفت روزه که در آن از این مقاله به عنوان رهنمای خود استفاده می کنید (برای گذراندن اوقات خود و کارهایی که باید انجام دهید، غذاهایی که میتوانید بخورید، و خریدهایی که میتوانید انجام دهید)، بهترین خاطره ها را در هفت روز در سنگاپور خواهید ساخت!


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : ستار کنجوری