تفریحات شبانه در سنگاپور

تفریحات شبانه دسته  جمعی در سنگاپور


تفریحات شبانه در سنگاپور، علاوه بر اینکه جزیی از زندگی مردم بومی در سنگاپور است، بخشی از برنامه مسافرت گردشگران فراوانی که به سنگاپور میروند نیز به شمار می رود. تفریحات شبانه سنگاپور، علاوه بر اینکه این کشور مدرن و زیبا را تبدیل به یکی از شاد ترین مناطق گردشگری در جهان کرده است، خود یکی از جاذبه های گردشگری در سنگاپور نیز به شمار می رود.اگر برای تفریح و گردش به سنگاپور سفر کرده اید، پس از گذراندن یک روز شاد و مفرح در سنگاپور، تصور نکنید که آن روز دیگر به پایان رسیده. صبر کنید تا شهر را در تاریکی ببینید. شبی پر از شادی و زیبایی و خاطرات به یاد ماندنی در انتظار شماست.


سنگاپور شهری سر زنده و شاد است، و شب های سنگاپور پر است از زیبایی ها و دیدنی های جالب، و کارها و تفریحاتی که می تواند شما را به همراه دوستان یا خانواده تان برای ساعاتی سرگرم کند و لحظات خوشی را برای شما رقم بزند.


در ادامه لیستی از تفریحات شبانه سنگاپور را به شما معرفی می کنیم:


1- تجربه سرعت در شب های افسانه ای سواحل سنتوسالاین سرعت شبانه در ساحل سنتوسا، یک چیز کاملاً متفاوت از آن در طول روز است. در این خط سرعت، وسیله که در اختیار شما قرار میگیرد، سورتمه ای است که به شما اجازه می دهد تا یک مسیر بسیار زیبا و شگفت انگیز 1400 متری در سواحل سنتوسا را با سرعتی هیجان انگیز بپیمایید؛ و بخشی از زمان بازگشت به نقطه شروع مسیر را شاهد آتش بازی های بسیار زیبا و چشم نواز در کنار ساحل باشید.در هنگام سواری آسان در دامنه های جنگل و کناره ساحل، سرعت را حس کنید و از لمس بادی که در لابه لای موهای تان می پیچد لذت ببرید.


استفاده از سورتمه ای که سوار شدنش آنقدر آسان است که یک کودک شش ساله قادر خواهد بود به تنهایی از آن استفاده کند. البته بچه هایی که بین 85 تا 110 سانتیمتر قد دارند میتوانند به همراه بزرگترها نیز سورتمه راه سوار شوند.


آخرین راند این بازی مهیج هرشب قبل از ساعت نه و نیم آغاز میشود. (آغاز راند بعدی در ساعت 10 صبح).


 


2- تماشای آسمان و ستاره ها در رصد خانه مرکز علمی سنگاپوررصد خانه سنگاپور به عنوان یکی از چند رصد خانه ای که در نزدیکی خط استوا واقع شده اند، به بازدید کنندگان اجازه میدهد تا تجربه منحصر به فرد مشاهده آسمان دو نیمکره شمالی و جنوبی را به طور همزمان داشته باشند.


کودکان از طریق تلسکوپ های رصد خانه به تماشای سیاره های ونوس، زحل و مشتری می پردازند؛ در حالی که بزرگ تر ها ترجیه می دهند در زیر گنبد رصد خانه آسمان شب را ببینند. (جمعه ها از ساعت 7:45 بعد از ظهر تا 10 شب)


 3- نمایشگاه هنری موسیقیاین نمایشگاه در سومین پنج شنبه هر ماه به طور رایگان برای بازدید کنندگان باز می شود.


موسیقی، رقص و هنرهای چند رسانه ای در این نمایشگاه بیشترین مخطبان را دارند. بچه ها بیشتر جذب کودکانی میشوند که نمایش هایی را اجرا کرده و با مخاطبان خود ارتباط برقرار می کنند.


همچنین، نمایش هایی به پیروی از هنرمندان گذشته مانند هنرمند سنگاپوری چارلز وانگ، ویولنیست ژاپنی یوزورو میدا و گروه های موسیقی محلی در این نمایشگاه اجرا می شود.


4- جهان یخی کولانگاوقاتی که در مرکز کولانگ میگذرانید، میتواند به یاد ماندنی ترین خاطره ها را برای شما بسازد.


جهان یخی کولانگ که در جهان نیز دارای رتبه بالایی است، بزرگترین مجموعه یخی در سنگاپور است.کودکانی که روی یخ ها راحت نیستند و قدی کوتاه تر از 120 سانتیمتر دارند، می توانند به صورت رایگان در قسمت های مربوط به خود به اسکیت بازی بپردازند. سالنی هم برای والدینی که میخواهند از دور مراقب فرزندان خود باشند در نظر گرفته شده است.


کلاس های اسکیت هم روزانه در سطوح مختلف در این مرکز برگزار می شود.هزینه های شما برای اسکیت بازی شامل اجاره اسکیت بعلاوه خرید جوراب و دستکش به صورت جداگانه می باشد.


 5- تور سافاری شبانه (کاوش در حیات وحش):باغ وحش بزرگ سنگاپور اولین پارک حیات وحش شبانه در دنیا با بیش از 1000 حیوانی است که در شب می توانید ببینید.


دیدن این پارک با هفت منطقه جغرافیایی که هرکدام شبیه یکی از اقلیم های وحشی دنیا ساخته شده است، برای شما و بخصوص بچه ها می تواند بسیار جالب و آموزنده باشد.


اقلیم هایی مانند آفریقای وحشی، هیمالیا و هندوستان وسرزمین های استوایی که از استرالیا الهام گرفته شده است،  به همراه حیواناتی که در این اقلیم ها زیست میکنند را میتوانید در این پارک زیبا ببینید و شبی هیجان انگیز را در آن بگذرانید.نمایش های جذابی در این پارک برای دیدن وجود دارد. مثلاً اینکه گرگ ها و دیگر حیوانات وحشی چگونه غذا میخورند، یا اینکه هرکدام برای به دست آوردن آن از چه روش هایی استفاده میکنند.


این پارک حیات وحش 26 هکتاری یکی از محبوب ترین و معروف ترین پارک های حیات وحش در دنیاست و یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری در سنگاپور نیز به شمار می رود.


 6- در اوترو (OTRO) دست به کار شویداگر به دنبال تفریحی در آخر شب هستید که همه اعضای خانواده از آن لذت ببرند، پس دست به کار شده و با مردم محلی همراه شوید.


پارک اوترو یکی از محدود پارک های چند منظوره است که 24 ساعته در هفت روز هفته باز هستند.


در این پارک 10 استخر آب شیرین وجود دارد که از آن برای شست و شو و بسته بندی میوه ها استفاده می شود. در همین مکان می توانید در بسته بندی میوه ها به مردم کنید، و بسته های موردنظر خود را از میوه های لذیذ درست کنید و بدون هزینه های بعدی حمل و نقل و فروش، آن ها را میل کنید.


اگر هم مایل به خوردن وعده غذایی لذیذ تری هستید، پنج نوع وعده غذایی در این پارک در انتظار شماست. رستوران تایلندی BBQ و رستوران موکاتا تا دیر هنگام به مشتریان خود سرویس می دهند.


 7- در بولینگ کیهانی شبانه، تاریکی را با ضربه های خود بشکافید ...مرکز بولینگ اورچاید بول (Orchid Bowl) هر جمعه شب توپ ها و پین های درخشان بولینگ خود را در فضایی کیهانی، به همراه موسیقی و پایکوبی در اختیار شما می گذارد، و امکان تجربه یک بولینگ آسمانی واقعی را برای شما به ارمغان می آورد.


حتی امکان درخواست گارد های محافظ برای توپ نیز وجود دارد، که نتیجه پرتاب توپ را تضمین میکند و می توان نمایشی جذاب تر را برای کودکان بیافریند.


اگر در جمعه شب به اندازه کافی از "بولینگ آسمانی شبانه" سیر نشده اید، در شب های سه شنبه و چهار شنبه نیز می توانید در همین محل این بازی زیبا و لذت بخش را تجربه نمایید.


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : ستار کنجوری