خلیج مارینا در سنگاپور

خلیج مارینا در سنگاپور یکی از زیبا ترین مقاصد گردشگری سنگاپور و حتی میتوان گفت در دنیا است. خلیج مارینا یکی از مدرن ترین و زیبا ترین نقاط قاره آسیا بوده و هرساله گردشگران فراوان برای بازدید از اینجا به سنگاپور مسافرت می کنند.  در این مقاله به طور خلاصه به بررسی خلیج مارینا در سنگاپور می پردازیم:


خلیج مارینا در سنگاپوردر خلیج مارینا همه چیز را لوکس و مدرن می بینید. از غذاخوری ها تا مقاصد شیک و هیجان انگیز گردشگری در این خلیج زیبا و دوست داشتنی.


بازدید از خلیج مارینا شما را شگفت زده خواهد کرد. البته با اقدامات بازسازی سرزمین که از دهه 1970 میلادی آغاز شد، به وجود آمدن جنین نقطه شگفت انگیزی وری کره زمین، یک معجزه به حساب نمی آید.شاهکارهای معماری


در خلیج مارینا دیدن پدیده هایی که به افق چشم نواز در اعماق آسمان ها چشمک میزنند، شما را خیره خواهید کرد. در اینجا با وجود شن های درخشان اسکای پارک که توسط یکی از بزرگترین شرکت های معماری در دنیا طراحی شده است می توانید دیدن برخی از شگفت انگیز ترین جاذبه های گردشگری در دنیا را تجربه نمایید.اگر میخواهید از دیدن طبیعت لذت ببرید می توانید به اعماق باغ های 101 هکتاری بروید و از دیدن منظره های زیبای طبیعت شکوفای این نقطه از زمین لذت ببرید.و اگر میخواهید از گرمای این منطقه گرمسیری فرار کنید به سالن های خنک بروید و از اسکیت روی یخ لذت ببرید، و یا به پارک های آبی بروید و به بچه ها اجازه بدهید تا با بازی های آبی سرگرم شوند.
از دیدن کشتی های تفریحی در مارینا شگفت زده شده اید؟ این تازه اول راه است. کشتی های جدید تر و بسیار بزرگ تری در حال ساخت هستند و به زودی در همه جای سنگاپور شاهد آن ها خواهید بود.
زندگی شهری مدرنسطح رفاه در این شهر بسیار بالاست و مردم به سلامتی و تناسب اندام خود اهمیت فراوان می دهند. در این شهر مراکز یوگا و باشگاه های فراوانی به چشم میخورد، و از دیدن تعداد زیاد دوچرخه سواران در شهر تعجب خواهید کرد.


در اینجا افراد زیادی از ملیت ها وتبارهای نژادی مختلف را خواهید دید که مشغول به کار هستند و خلیج مارینا را وطن خود می دانند.


اگر از ماندن در میان آسمان خراش ها خسته شده اید بهتر است به سمت ساحل بروید. در امتداد ساحل مناظر زیبا و فوق العاده ای که با مجسمه ها و انواع آثار هنری تزیین شده اند را می توانید ببینید.در آنجا احتمالاً تبلیغات بازرگانی را بر روی بادبادک ها و بادکنک های معلق در آسمان، مسابقه اژدها های شناور روی آب و اجرای موسیقی های شاد را خواهید دید که میتواند لحظات خوشی را برای شما بیافریند و خاطراتی به یاد ماندنی را برای شما به ارمغان بیاورد.همه این ها تنها یک رو معمولی در خلیج مارینا را بازگو میکند ...


 


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : ستار کنجوری