سرسره بازی روی آبهای زیبای فیروزه ای اقیانوس در مالدیو

اگر شما آنقدر خوش شانس باشید که در آینده سفری زیبا به به جزایر Maldive داشته باشد، مکانهایی وجود دارد که شما نباید از دست بدهیداین مکان آرامش بخش دارای ویلاهایی لوکس با سقف متحرک است که در جزیره ای زیبا و در چشمه های آبگرم خصوصی قرار دارد.


یکی از این جزیره ها مزرعه ای سرسبز که در آنجا سبزی و میوه های تازه برای مهمانان پرورش داده می شود و اینجا اولین مکان رصد روی آب مالدیو است که می توان به مشاهده ستارگان بی نظیر پرداخت و دارای سینما در فضای باز است که بر روی یک اسکله شناور می باشد، اما این فقط گوشه ای از جاذبه های این مکان است.


سرسره آبیسرسره آبی Soneva Jani بقدری هیجان انگیز که همانند یک کودک در لباس شنا به سمت استخر سر می خورید و فراموش می کنید که به یک سفر لوکس در جزیره ای زیبا رفته اید چون شما از سکوی بالای ویلا به سمت پایین سر می خورید و مستقیماً به وسط آبهای شفاف و کریستالی اقیانوس هند فرود می آیید.


و حتی اگر این هم برای شما کافی نیست می توانید به سمت تخت توری که وسط آب شناور است شنا کنید و یا حتی می توانید روی ترامپولین ساحلی پشتک بزنید.ویلاها از یک خواب تا 4 خواب همراه با سرسره و استخر خصوصی و امکانات دیگر و رزرو به صورت آنلاین هم انجام می شود.


در پایان می توان گفت، مالدیو با جاذبه های گردشگری فراوانی که دارد، بخصوص برای کسانی که به دریا و بازی های آبی علاقه دارند، یک مقصد گردشگری دوست داشتنی و به یاد ماندنی می باشد.


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : ستار کنجوری