بهترین SPA های در دنیا کجاست


جزایر Maldive امسال به عنوان بهترین مکان برای تجربه SPA شناخته شد


Archipelay بخاطر داشتن هتل های عالی و اسپای بی نظیرش در دنیا معروف است برای مشخص شدن اینکه چرا علاقه مندان به اسپا این مکان را انتخاب می کنند به چند تا از تجربه هایی که مالدیو در اختیار گردشگران قرار میدهد می پردازیم.اگر بدنبال سفری لوکس و آرامش بخش هستید اینجا نقطه خوبی برای شروع است.


SPA در Sun Siyam Iru Fushi


وقتی توریستها به این مکان میرسند باید از مسیرهای سنگفرش شده اطراف هتل ها عبور کنند تا به اسپا برسند ، سالهاست که اسپاهای این مکان بعنوان بهترین در مالدیو و اقیانوس هند شناخته شده اند که شامل 20 اتاق درمانی است که خدماتی از قبیل استخرهای آبگرم ، اتاق بخار ، سونا  یک دکتر جهت درمانهای شخصی مهمانان می باشد.Lime SPA در Huvagen Fushi Resort


اولین اسپای زیرآب دنیا خدماتی همچون استراحت کردن در نارگیل ، لیمو و درمان از طریق SPA را ارائه میدهد در حالی که مهمانان در اتاقهای مجزای درمانی با دکوراسیون تقلید شده از مرجانها از منظره حیات زیرآب لذت می برد و حین ماساژ گرفتن همه چیز را از دلقک ماهیها ، کوسه ها و مارماهی ها مشاهده می کنند  


مهمانها در Lime SPA نیز خدماتی از قبیل استخر آب نمک معدنی اقیانوس هند ، یوگای زیرآب و چندین اتاق درمانی را ارائه می دهد.


جزیره COMO Coca


این جزیره دارای 33 سوئیت بر روی دریای فیروزه ای رنگ است ، که به عنوان بهترین مکان سلامتی را در مالدیو و اقیانوس هند از آن خود کرده که به مهمانان خود خدمات رایگان صبحگاهی ، کلاسهای یوگا و آب درمانی ، ماساژهای درمانی آسیایی ، ترمیم و جوانسازی را ارائه می دهد.


Landau Giraavaru چهارفصلبرای کسانی که تا دیروقت بیدار می مانند این مکان خدمات اسپای شبانه ارائه میدهد.که خدمات درمانی آن باعث می شود سطح استرس به پایین ترین حد ممکن برسد و خوابی راحت و آسوده را درون یک جنگل خصوصی به آنها هدیه می دهد.


خدمات درمانی با یک حمام در محوطه باز جنگل محصور آغاز می شودو سپس ماساژ درمانی روی ستون فقرات با استفاده از مخلوطی از روغن ادامه می یابد.


قبل از شروع جلسات درمانی صورت مهمان در یک حمام سنگی که با کریستال نمک هیمالیایی ، چوب صندل ، گل یاسمن و رز پرشده استراحت می کند.


Jiva Grande SPA در Taj Exotica Restort & SPA


در این مکان مهمانان می توانند در یک اسپای روی آب همراه با محوطه آفتابگیر که در بزرگترین اسپای مالدیو واقع است استراحت کنند، این اسپا از درمانهای سلطنتی باستانی هند استفاده می کند که شامل حمام گل تسکین دهنده به همراه یک پزشک می باشد .


Meera SPA واقع در Gili Lank Fushi


میرا اسپا در یک جزیره خصوصی واقع شده در این مکان خدمات مختلفی به بازدیدکنندگان ارائه می شود از درمانهای صوتی با استفاده از کاسه های تبتی گرفته تا درمانهای پوست بوسیله گلها ، گیاهان اراگانیک و خارک رس ، تمرین یا و جلسات مدیتیشن ، حمام های جلبک دریایی و درمان از طریق مواد آلی و عصاره گیاهان.علاوه بر همه اینها متخصصان داخلی و تمرین دهندگان نیز به مهمانان خدمات خاص را ارائه می دهند.


CHI SPA واقع در Shangri-Las Villingiliاین اسپای اختصاصی به شکل روستایی و مستقل در منطقه شانگری قرار گرفته که دارای ویلاهای درمانی تک نفره جهت حفظ حریم می باشد با خدمات درمانی بر پایه Ayurvedic و خدمات آسیایی و همچنین خدمات دیگر شامل درمان Jet Lag که بر روی خواب عمیق ، تجدید قوا و آبرسانی پوست تمرکز دارد.


جزیره شخصی Velaa


این اسپا از طریق مسیرهای چوبی قابل دسترسی است ، کابین های میزبان مناظر خیره کننده ای از اقیانوس را ارائه می دهند بعضی از اتاق ها تراس های خصوصی و جکوزی در فضای باز ، اتاق بخار ، سونا و اتاق برف دارند که مهمانان می توانند با یخ خنک شوند.


همچنین بازدیدکنندگان این فرصت را دارند که درمان خصوصی بگیرند بطوریکه درمان کاملاً مطابق با ساختار و نیازهای نوع پوستشان باشد.


 در پایان می توان گفت اسپا های معرفی شده در این مقاله با توجه به زیبایی و امکانات مناسب برای گذراندن اوقاتی خوش در مسافرت، می توانند انتخاب های مناسبی برای علاقمندان به این پدیده های دریایی زیبا به عنوان یک هدف گردشگری باشند.


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : ستار کنجوری