هورت پارک: طبیعتی زیبا در سنگاپور

هورت پارک طبیعتی زیبا در سنگاپور برای دوست داران طبیعت، , یکی از بهترین مناطق تفریحی و دیدنی در سنگاپور  است که علاوه بر تفریح و سرگرمی فعالیت های آموزشی فراوانی نیز در آنجا وجود دارد، و بازدید از طبیعت زیبای هورت پارک سنگاپور به علاقمندان باغبانی توصیه میشود.


خستگی را در باغ های رویایی و خیره کننده هورت پارک (HortPark) فراموش کنید ...تصور کنید در میان باغ هایی هستید با طراحی بسیار جذاب که فضای مناسبی را برای پیک نیک بروی چمن های سر سبز و هوای پر از اکسیژن و سکوت در اختیار شما قرار می دهد.چیزی که توصیف کردم را با نام هورت پارک در غرب سنگاپور می توانید ببینید. یک محیط لذت بخش و به یاد ماندنی برای دوست داران طبیعت آرام و لطیف.


در این پارک هر چیز که می بینید به باغبانی مربوط می شود. از تفریح گرفته، تا فعالیت های آموزشی و تحقیقاتی و حتی بازار خورده فروشی. در این بازار وسایلی بسیار مفید و کار آمد را برای باغبانی می توانید بخرید. به طور خلاصه می توان گفت که این جا مرکز نمایشی، اقتصادی و علمی باغبانی در سنگاپور است.برای مثال اگر میخواهید یاد بگیرید که چگونه از شر علف های مزاحم خلاص شوید و یک فضای سبز لطیف را بیافرنید، این پارک یکی مراکزی است که می توانید این موضوع را در آن بیاموزید.


آموزش باغبانی، پرورش گل های ساختمانی، از ارکیده گرفته تا انواع رز و ... چیزهایی است که در این پاک می توانید بیاموزید. هورت پارک به عنوان یک مرکز تحقیقاتی تورهای آموزشی منظمی را به صورت روزانه، هفتگی و فصلی برگزار میکند و چیزهای زیادی برای آموختن را برای علاقمندان به باغبانی به ارمغان می آورد.اگر هم علاقه زیادی به فعالیت های آموزشی ندارید، می توانید از پیاده روی و بازدید از این پارک 23 هکتاری که با بهترین روش های باغبانی مناظر خیره کننده در آن به جود آمده لذت ببرید و مناظر زیبایی مانند باغ پروانه ها و مجموعه هایی از انواع حشرات و گیاهان را در آن ببنید که ممکن است فرصت دیدن چنین چیزهایی را در هیچ جای دیگری نداشته باشید.اگر از شلوغی شهر سنگاپور خسته شده اید به راحتی می توانید به این پارک زیبا رفته، کمی خود را از افکار روزمره رها کرده و روح و روان خود را به طبیعت بسپارید تا در چند ساعت آرامشی لذت بخش و انرژی فراوانی به شما بدهد و خستگی را از تن شما بیرون کند.


همچنین پارک های فراوان دیگری نیز در نزدیکی هورت پارک وجود دارد که می توانید برای تفریح و سرگرمی و خرید به این پارک ها بروید تا بازدید خود را از طبیعت سنگاپور تکمیل کرده باشید. در پایان می توان گفت که برای دوست داران طبیعت، یکی از بهترین مناطق تفریحی و دیدنی در سنگاپور هورت پارک است که علاوه بر تفریح و سرگرمی فعالیت های آموزشی فراوانی نیز در آنجا وجود دارد، و بازدید از هورت پارک سنگاپور به علاقمندان باغبانی توصیه میشود.


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : ستار کنجوری