سواحل دوست داشتنی هیدی کلوم در مالدیو

هیدی کلوم (Heidi Klum) سوپر مدل ، شخصیت تلویزیونی و کارآفرین است که به تازگی سفرهای بسیار می کند.


سفر بهمراه تفریح بخشی از زندگی کار کلوم در راه اندازی خط تولید لباس شنا را در برگرفته است.


سوالاتی را درباره تعدادی از سفرهای مورد علاقه و رمزو رازهایش از او می پرسیم، مانند: به چه مکانهایی برای گشت و گزار ساحلی علاقه مند است؟جزایر Maldive


جزایر مالدیو به خاطر آبهای شفاف با وضوح کریستالیش و حیات درخشان و رنگارنگ زیرآب به عنوان یکی از بهترین مکانهای غواصی در دنیا شناخته شده است.کلوم می گوید : Maldives , Caicos,Turks تعدادی از زیباترین ساحلها را در خود گنجانده اند ، اقیانوس های آبی رنگ همراه با آبهای شفاف و تمیز.


مالدیو به همراه 26 جزیره مرجانی بهم پیوسته اش ، جذابیت های منحصر به فرد و گوناگونی را در اختیار گردشگران قرار می دهد که از SPA  زیرآب گرفته تا رستورانهای درختی که در فاصله 20 پایی در هوا بوسیله کانال پل هایی متصل شده و همچنین به عنوان بهترین SPA نامیده شده اما بارزترین ویژگی آن که مالدیو با آن شناخته می شود ویلاهای روی آب آن است.


جزایر مالدیو بخاطر هتل های که در وسط اقیانوس واقع شده اند به شکل حیرت انگیزی زیبا است.همانطور که کلوم می گوید : مالدیو بسیار آرامشبخش و زیباست.


اگر شما به هتل های مالدیو علاقه مند هستید می توانید با چک کردن Gili Lankan Fushi اقامتگاه مورد علاقه خود را پیدا کنید ، جایی که در وسط اقیانوس هند واقع شده که همراه با قایق موتوری  شخصی است  یا با چک کردن COMO Coca Island ، جایی که 33 سوئیت و ویلا همراه کشتی های ماهیگیری محلی که از پیاده روهای پلکانی مشرف به یک لنگه الهام گرفته شده


Turks , Caicosجزایر تورکس و کایکس پوشیده از شن های سفید و تپه های مرجانی است .کلوم یک سفر خانوادگی بهمراه فرزندانش را به این محل ترجیح می دهد.


کلوم می گوید: این جزایر آبهای کم عمق ساحلی دارند که برای تفریح و بازی کردن بچه هایم مناسب است.


علاوه بر سواحل ، مناطق و اقامتگاههای دوستانه و خانوادگی که شامل ساختن قلعه های ماسه ای و برج تلسکوپ برای رصد ستارگان ، استخر با منظره زیبای اقیانوس و وسیستم صوتی زیردریا نیز می باشد.


در پایان باید گفت، سواحل هیدی کلوم به عنوان یک جاذبه گردشگری بسیار زیبا و دوست داشتنی  که در سال میلیون ها گردشگر را از سراسر دنیا جذب خود می نماید، تأثیر زیادی بر روی انتخاب کشور مالدیو برای گردشگری و گذراندن اوقات فراقت برای گردشگران دارد.


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : ستار کنجوری