کریسمس در سنگاپور

کریسمس در سنگاپور یکی از دیدنی ترین و زیبا ترین جشن های کریسمس در جهان می باشد. زیرا سنگاپور با شور و اشتیاق زیادی که برای کریسمس دارد و جشن های بسیاری که به مناسبت کریسمس در آب و هوایی معتدل در هر نقطه از آن برگزار می شود، سنگاپور یکی از زیبا ترین اهداف گردشگری در آسیا برای تعطیلات کریسمس می باشد.


اگر کریسمس را در سنگاپور باشید ممکن است برف واقعی را نبینید، اما کریسمس به اندازه هر جشن دیگری در سنگاپور زیباست و مردم حسابی شلوغش می کنند.


تور کریسمس سنگاپور


کریسمس در سنگاپور یک جشن بزرگ است و اگر کریسمس را در سنگاپور باشید خواهد دید که مردم جشن بزرگی را برپا می کنند، به تفریح می پردزاند و بازار ها حسابی شلوغ می شوند.


جاده اورچارد (Orchard Road) در ماه دسامبر بسیار شلوغ می شود تا حال و هوای جشن را شدت بخشد و فضای شاد و لذت بخشی را در سنگاپور به وجود می آورد.


آثار مربوط به کریسمس را به وضوح در هر نقطه از سنگاپور می توانید ببینید و به هرجا بنگرید جوش و خروش بر  آمده از جشن کریسمس را می بنید. همچنین تعطیلات کریسمس روزهای مهمی برای مسیحیان سنگاپور است و از آن به عنوان روزهایی ویژه در طول سال یاد می کنند.


این جشن مذهبی شور و هیجان فراوانی را در سنگاپور به وجود می آورد و آنجا را تبدیل به یک هدف گردشگری برای کسانی میکند که می خواهند کریسمس را در خارج از وطن خود بگذرانند.


مردم بومی با الهام از بیشتر مردم دنیا در هنگام کریسمس، در برف مصنوعی و سالن های سرد به برف بازی و اسکیت بازی می پردازند، درخت های کریسمس را تزیین می کنند، به همدیگر کادو می دهند و بابانوئل نیز هدایای خود را به بچه ها می دهد.


تور کریسمس سنگاپور


جشن کریسمس در سنگاپور منحصر به فرد است.


کریسمس یکی از موضوعاتی است که افراد زیادی را با نژادها و فرهنگ های مختلف که در یک جزیره زندگی می کنند، برای جشن و شادی با هم متحد می کند.


یکی زیبای های کریسمس خوراکی های بسیار متنوع است. از غذاهای اصیل سنگاپوری گرفته تا غذاهای معطر آسیایی و غربی.


مناطق دیدنی سنگاپور در جشن نوروز:


1: شمارش معکوس در ساحل دریا


تور کریسمس سنگاپور


تصویری از سواحل سنتوسای سنگاپور در جشن کریسمس


در سواحل شنی سنتوسا شب کریسمس هزاران نفر دور هم جمع می شوند و با موسیقی زنده شب را تا صبح به شادی می گذرانند تا با طلوع آفتاب آغاز سال جدید را با یک انفجار بزرگ جشن بگیرند.


2: شمارش معکوس در خلیج مارینا


تور کریسمس سنگاپور


تصویری از خلیج مارینا در سنگاپور - شب کریسمس


مراسم شمارش معکوس در خلیج مارینا یکی از بزرگترین رویدادها در تقویم سنگاپور به حساب می آید. هزاران نفر شب را تا صبح در ساحلی زیبا با اجرای موسیقی زنده به جشن و پایکوبی می گذرانند و یکی از بزرگترین نمایش های جشن آتش بازی آسیا در اینجا به مناسبت کریسمس بر گزار می شود.


3: کریسمس در یک خیابان بزرگ اورچارد (orchard road)


تور کریسمس سنگاپور


تصویر جاده اورچارد سنگاپور در شب کریسمس


این مرکز خرید بزرگ در هر کریسمس با الماس ها و ستاره های تزیینی تبدیل به یکی از عجایب زمستانی می شود.


در آنجا مناظر زیبایی منتظر خوش آمد گویی به شما هستند و فرصت های بسیاری برای خوردن و خریدن و عکس گرفتن وجود دارد.


در پایان می توان گفت که سنگاپور با شور و اشتیاق زیادی که برای کریسمس دارد و جشن های بسیاری که در آب و هوایی معتدل در هر نقطه از آن برگزار می شود، یکی از زیبا ترین اهداف گردشگری در آسیا برای تعطیلات کریسمس می باشد.


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : ستار کنجوری