جاذبه های گردشگری هفت گانه سنگاپور (2)

جاذبه های گردشگری هفت گانه سنگاپور به دلیل زیبایی و جذابیت فراوان جزو محبوب ترین جاذبه های گردشگری در تمام دنیا به شمار می روند. البته برخی از جاذبه های گردشگری سنگاپور از شهرت کمتری برخوردار بوده و ممکن است در مسافرت خود به سنگاپور از دیدن آن ها محروم شوید. در مقاله جاذبه های گردشگری هفته گانه سنگاپور برخی از این جاذبه ها را به به شما معرفی می نماییم.


در مقاله قبلی سه جاذبه گردشگری کمتر شناخته شده در سنگاپور را به شما معرفی کردیم، و در این مقاله که ادامه مقاله قبل است، چهار جاذبه کمتر شناخته شده دیگر را به شما خوانندگان محترم بریم یجا معرفی میکنیم:


4: تور کاوشی در حیات وحش


پارک حیات وحش سنگاپور یکی از مهم ترین بخش های مسافرت شما به سنگاپور است. بنا براین به هیچ وجه از آن صرف نظر نکنید.تصویر پارک حیات وحش سنگاپور


این پارک بزرگ حیات وحش از هفت منطقه اصلی تشکیل شده که هرکدام، اقلیم و زیستگاهی متفاوت را که با الهام از مناطق مختلف کره زمین ساخته شده اند به شما نمایش می دهد.


در این پارک میتوانید موجوداتی مانند گربه سانان بزرگ، فیل ها و گونه های مختلفی از میمون ها را ببینید.تصویر پارک حیات وحش سنگاپور در شب


حتی در بخش هایی از پارک، شما می توانید اطلاعات زیادی درباره حشرات و بی مهرگان به دست بیاورید و انواع مختلفی از آنها را از نزدیک ببینید و به آن ها دست بزنید.


در طول روز و شب چندین بار تور گردشگری در حیات وحش برگزار می شود و شما می توانید شب را نیز برای گردش در پارک نتخاب کنید.


بازدید از این پارک بزرگ حیات وحش مانند این است که در یک ساعت بیش از نیمی از کره زمین را گشته باشید و حیوانات بومی آن مناطق، حتی گونه های در خطر انقراض که در همان منطاق اصلی نیز پیدا کردنشان مشکل است را از نزدیک ببینید.


بازدید از این ارک بزرگ حیات وحش، بخصوص برای بچه ها بسیار لذت بخش و هیجان انگیز بوده و هیچ وقت آن را از یاد نخواهند برد.


5: ظهور و درخشش پانداهاتصویر پاندا در سنگاپور


آنها بزرگ، مخملی و به طرزی باور نکردنی، شگفت انگیز هستند. اینجا یکی از معدود جاهایی در دنیا هست که شما می توانید پانداها، این حیوانات بسیار دوست داشتنی و متأسفانه در حال انقراض را از نزدیک ببینید. دو پاندای بزرگی که در اینجا می توانید ببینید، جیاجیا و کای کای نام دارند. در هنگام مراجعه پانداها برای غذا خوردن به رستوان مخصوص خودشان، می توانید از نزدیک با آنها عکس بگیرید و این روز را در تاریخ زندگی خود ماندگار کنید. (چیزی که خیلی ها از آن بی خبرند!)


همچنین، یک تور دوساعته با قایق در مسیر ردوخانه سنگاپور هر روزه برگزار می شود که در آن نیز می توانید حیوانات جنگلی مختلفی را در دامنه رودخانه ببینید که شامل پاندا نیز می شود.


 توریسم سنگاپور


تصویر رودخانه سنگاپور


6: تور دیدن پرندگانتصویر پارک پرندگان سنپگاپور


یک تور 90 دقیقه ای که زیبا ترین مناطق بزرگترین پارک پرندگان در دنیا را به شما می دهد، برای همه اعضای خانواده لذت بخش، هیجان انگیز و به یاد ماندنی خواهد بود.تصویر پارک پرندگان سنگاپور


تور پارک پرندگان جورونگ (Jurong)، با بازدید از یک آبشار بلند 30 متری و 600 گونه از پرندگان، به تنهایی یک تور کامل برای لذت بردن از طبیعت به همراه خانواده است.


در هنگام غذا خودن پرندگان، برخی از پرندگانی که ممکن است تا حالا از نزدیک ندیده باشید مانند شتر مرغ و قو را می توانید از نزدیک ببینید و به آن ها غذا بدهید.


7: تور محل برگزاری مسابقات ورزشی سنگاور


برای این یکی کفش مناسب بپوشید! زیرا می بایست در آن 90 دقیقه پیاده روی کنید.تصویر ورزشگاه خالی در سنگاپور


در این تور منطقه ای 35 هکتاری را که محل برگزاری مسابقات است می توانید در یک ورود منحصر به فرد به این مجموعه ببینید. زیرا تور در زمانی برگزار می شود که ورود برای عموم آزاد نیست.


موزه ورزشی سنگاپور نیز در این مجموعه قرار دارد و بازدید از آن جزو این تور می باشد، که روند تکامل مجموعه و تاریخ ورزشی سنگاپور و افتخارات ورزشی این ملت را بازگو می کند.


فراموش نکنید که در این تور دوربین خوبی با خود ببرید، و عکس هایی را در ورزشگاه ها بگیرید که در ورزشگاهی به آن بزرگی جز شما و خانواده تان کسی در عکس دیده نمی شود.


در پایان باید گفت که علاوه بر جاذبه هایی که در سنگاپور بسیار معروف هستند و اکثر گردشگران از آن ها دیدن می کنند، فرصت های دیگری هم برای تفریح و سرگرمی در سنگاپور وجود دارند که کمتر شناخته شده اند و از دید بسیاری از گردشگران پنهان مانده اند، در حالی که ارزش وقت گذاشتن و دیدن را دارند.


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : ستار کنجوری