گاردنز بای دی بی؛ پارکی رویایی در سنگاپور


یکی از پارک های معروف و بزرگ که با نگرشی به آینده در زمینه حفاظت از محیط  زیست و معرفی نمادها و گونه های جانوری و گیاهی کشورهای مختلف طراحی و اجرا شده پارک گاردنز بای دی بی  درسنگاپور می باشد. در این باغ باشکوه شما به مانند یک دوربین پانوراما دیدی وسیع و تصاویری از رودخانه ها را خواهید داشت. باغ صدفی شکل بزرگی در این پارک واقع هست که در آن مکان هایی برای صخره نوردی و کوهنوردی طراحی شده و نیز در آنجا هزاران درخت و بیش از ۲۰۰گونه مختلف گیاهی و گلها را می توان یافت و استفاده از تمامی امکانات پارک رایگان می باشد.


در مرکز این پارک یک رقص مزیکال آبی بینظیر وجود دارد که ساعت برگزاری آن هر روز عصرها و به مدت یک ساعت می باشد.


این پارک دارای نمادی از درخت های بزرگ و باشکوه است که از فریم های استیل ساخته شده اند و مثل برج هایی بلند به کل مجموعه مسلط شده و از گونه های مختلف گیاهی پو.شیده شده است .۱۲ تا از این درخت ها در ابعاد بزرگ و در مرکز مجموعه قراردارند و مابقی آنها در مکان های دیگری ار پارک تعبیه شده است.


برای صرف یک شام دلپذیر و لوکس می توانید در مسیری با چشم انداز های زیبا که در ارتفاع ۲۵ متری قرار دارد قدم بزنید و با دیدی ۳۶۰ درجه از پارک، در رستورانی که در بالاترین نقطه پارک قرار دارد لحظه ای با شکوه را رقم زده و از این تجربه لذت ببرید.

اگر به دنبال آب هوایی خنک هستید می توانید سری به جنگل ابری بزنید و به وسیله قایق با طی مسیری از رودخانه به ساختمان های صدفی شکل کوچکی برسید که بلندترین آنها ۳۵ متر ارتفاع دارد و اگر نمی خواهید مسیری را پباده روی کنید در آنجا آسانسورهای کوچکی تعبیه شده که شما را به بالای مجموعه می رساند و دید بسیار بینظیری از تنوع گیاهان و گونه های مختلف را خواهید داشت و انواع گونه های گیاهی به شما حس مناطق گرمسیری کوهستانی را القاء خواهد کرد.


اگر زمان کافی دارید پیشنهاد ما یک پیاده روی دلپذیر از روی دریاچه های kingfisher  و Dragonfly  می باشد و می توانید در مسیر از دیدن انواع گونه های مختلف پرندگان و دیدی وسیع از رودخانه لذت ببرید.


هوای داخل گنبد فلاور سردتر از هوایی بیرونی بوده زیرا در طراحی این گنبد از خشکی آب و هوای کالیفرنیا و سرسبزی مدیترانه ای الهام گرفته شده است. شما در این گنبد حتی می توانید رستوران های مدیترانه ای را پیدا کنید که گیاهان و سبزیجات مورد استفاده در همان محل رستوران کاشته می شوند.


این مجموعه زیبا و هنری به شما احساسی شبیه سفرکردن به  دور دنیا را خواهد داد و تجربه های به یادماندنی را خواهید داشت که همگی برای اولین بار اتفاق می افتد.


در واقع در این مجموع ۴ سری باغ  وجود دارد که بافت درخت ها و گیاهان از تنوع گیاهی کشورهای مختلفی چون چین، مالزی و آفریقا و  …. الهام گرفته است و نیز این مجموعه دارای رستوران های بین المللی مختلفی است که منوهای بین المللی دارند.