چگونه ارزان به سنگاپور سفر کنیم


سنگاپور یکی از گران‌ترین مقاصد سفر در جهان است. تقریباً تمام گردشگران از اقصی نقاط جهان این موضوع را می‌دانند و به این نکته واقف‌اند که سفر به این کشور از تمام همسایگان آن گران‌تر است و هیچ راهی وجود ندارد که با پول کمی بتوانید به این مقصد سفر کنید. اما این کشور جذابیت‌هایی دارد که نمی‌توان از سفر به آن صرف‌نظر کرد.


اما برای ماندن در سنگاپور بدون صرف هزینه‌های بالای آن می‌توانید :


در مراکز فروش زیرزمینی وقت بگذرانیدسنگاپور کشور بسیار گرمی است. اگر می‌خواهید از گرما و رطوبت آن در امان باشید می‌توانید در مراکز تفریحی که در زیرزمین ساخته‌شده‌اند لذت ببرید. در این مکان‌ها همیشه سیستم تهویه‌ی خنک‌کننده روشن است و موضوعات زیادی برای وقت گذراندن و تفریح کردن وجود دارد. پس به‌جای ماندن در هتل و پرداخت هزینه‌ی بیشتر برای راه‌اندازی سیستم خنک‌کننده، در این مراکز زیبا بچرخید و خنک بمانید.


غذای خود را در منطقه‌ای موسوم به هند کوچک میل کنید


سنگاپور سرزمین سرو غذاهای خوشمزه در جهان


سنگاپور به سرو غذاهای خوشمزه در جهان مشهور است. اما متأسفانه قیمت غذا در این کشور بسیار بالا است و کمتر شانس پیدا کردن رستوران‌های ارزان‌قیمت را خواهید داشت. اما در منطقه‌ای معروف به هند کوچک یا Little India می‌توانید با 5 دلار بزرگ‌ترین ظرف غذای ممکن را داشته باشید. البته خودتان را برای چشم‌هایی که همه‌ی حرکت‌های شمارا زیر نظر دارند آماده کنید اما خیلی نگران آن‌ها نباشید و از غذای خود لذت برید.


در محله‌ی چینی‌ها نیز غذای خوب وجود داردیکی دیگر از پیشنهادهای ما برای صرف غذا در سنگاپور رفتن به محله‌ی چینی‌ها است. در اینجا هم شما می‌توانید غذاهای باکیفیت را به قیمت مناسبی پیدا کنید و بخش مهمی از بودجه‌ی سفر را که باید صرف غذا خوردن شود را برای مقاصد دیگری صرفه‌جویی کنید.


رستوران‌های سنگاپور وقت ناهار تخفیف می‌دهنداین نکته‌ی جالب را در سفر به سنگاپور به یاد داشته باشید که اغلب رستوران‌ها در زمان ناهار 20 درصد تخفیف می‌دهند و به شما اجازه می‌دهند بیش از مبلغی که پرداخت کرده‌اید غذا بخورید. این پیشنهاد همیشگی در سنگاپور می‌تواند به شما در مدیریت هزینه‌ها کمک کند.


در باغ‌های گیاه‌شناسی قدم بزنیداین باغ‌ها فضایی بسیار خنک و دیدنی دارند و صبح و شب تماشای آن‌ها رایگان است. اشتباه نکنید! رایگان بودن آن‌ها به معنی بی‌ارزش بودن تماشای آن‌ها  نیست. ضمننا آخر هفته در این باغ‌ها کنسرت‌های رایگان برگزار می‌شود.


 تماشای باغ‌وحش در شب با سافاری


در باغ‌وحش با سافاری


یکی از جذابیت‌های سنگاپور باغ‌وحشی است که هیچ حیوانی در قفس‌های کوچک زندانی نیستند. دیدن این باغ‌وحش در روز بسیار گران‌قیمت است اما شب‌ها پیشنهاد گشت زنی در باغ‌وحش با سافاری باقیمت بسیار پائین تری امکان‌پذیر است.


در پایان باید گفت :


بدون شک سنگاپور مقصد ارزانی نیست اما می‌توانید با مدیریت کردن هزینه‌ها و دانستن نکاتی که در این مقاله به آن‌ها اشاره شد سفر به‌یادماندنی‌ای داشته باشید.

 


دیگر مطالب مرتبط


فرهنگ رانندگی در مالزی


خرید شام در سنگاپور


چه  کارهایی در سنگاپور نباید انجام داد


پارک رویایی در سنگاپور


   • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : فائقه کهربایی