چرا به گرجستان سفر کنیم

اگر با گرجستان آشنایی ندارید لازمه بدونید که این کشور بهترین طبیعت و بی نظیر ترین جاذبه های گردشگری رو در خودش جای داده و می تونه یکی از مکان های فوق العاده خاطره انگیز برای سفر شما باشه.


گرجستان هم به مانند ترکیه کشوری است که هم در اروپا و هم در آسیا قرار داره. وقتی روح شما با طبیعت گرجستان ارتباط برقرار کنه بدون شک شما منحصر به فرد ترین تجربه ی زندگیتون رو تجربه کردید و سالها از خاطرات سفر به گرجستان سخن خواهید گفت.


اما می پردازیم به ارائه ی چند دلیل برای سفر به گرجستان و انتخاب تور گرجستان!


1- طبیعت خارق العاده


تور گرجستان


پارک ملی توشتی (Tusheti) یا کوه های قفقاز در مسیر تفلیس - باتومی و یا حتی بلند ترین قله اروپا به نام البروس که همان البرز ایرانی می باشد می تواند شما را نسبت به طبیعت بکر گرجستان مبهوت نماید.


2- مردمانی خون گرم و مهربان


در گرجستان مردمان مهربان و صمیمی ای وجود دارد که به راحتی با شما گرم می گیرند آن ها عاشق رقصیدن و موسیقی هستند و با فضای شادی که در کشور آن ها وجود دارد می توانید به سادگی ارتباط برقرار کنید.


3- وجود بازارهای سنتی متنوع


در همه جای شهر بازارهای سنتی وجود خواهد داشت و با توجه به خوردنی های خوشمزه ی این کشور تقریبا هر چیزی را که هوس کنید می توانید بیابید و میل کنید. علاوه بر آن معماری سنتی بازارهای یاد شده قطعا به شما حس زیبایی از تلفیق معماری های ایرانی و مدرن القا خواهد کرد. گاهی در بازارهای گرجستان چیزهایی را مشاهده می کنید که در هیچ یک از بازارهای زنجیره ای شهرهای خود مشاهده نکرده اید.


4- تفلیس ، پایتختی منحصر به فرد


در مقاله ای تحت عنوان جاذبه های دیدنی شهر تفلیس با جزئیات بسیار و از زوایای مختلف این شهر زیبا و چشم نواز را بررسی کردیم. علاوه بر آن شما می توانید در تفلیس فرهنگ هایی آمیخته از کشورهای روسیه ، ترکیه ، ایران و آذربایجان را مشاهده نمایید.تفلیس شهری سنتی و بسیار زیباست شهری که در آن خبری از برند های مک دونالدو و KFC نخواهد بود بلکه همه چیز رنگ و بویی بومی به خود گرفته. درست است که مردم گرجستان عقاید مذهبی محکمی دارند اما نسل های بعد از فروپاشی شوروی سابق نسل هایی بسیار باهوش و روشن فکر هستند که آغوش تفلیس را برای تمام مردم دنیا باز نگه داشته اند.


تور تفلیس