هفت دلیل برای سفر به تایلند


دسامبر ماهی است که تایلند بیشترین سطح شلوغی و تعداد گردشگر را به خود می‌بیند. دلایل زیادی برای سفر به تایلند وجود دارد اما به هر دلیلی که این کشور زیبا مقصد گردشگری شما است، هفت پیشنهاد این مقاله را نیز در نظر گرفته و حتماً رفتن به آن‌ها را برنامه‌ی سفر خود قرار دهید .


مطالب مرتبط:


سفر به جنوب تایلند


کوه چانگ در تایلند


غذاهای تایلندی


 بانکوکبانکوک پایتخت تایلند است. این شهر با سرعت برق در حال پیشرفت و حرکت روبه‌جلو است.برج‌های این شهر واقعاً دیدنی هستند و رفتار مردم در اینجا بسیار دوستانه و مهربان است. یکی دیگر از جذابیت‌های این شهر غذاهای فوق‌العاده‌ی آن است. حتماً طعم غذاهای خیابانی را دوست خواهید داشت. در این شهر همواره هزاران توریست از کشورهای مختلف جهان وجود دارد و اینجا شهری است که به خاطر جذابیت‌هایش هرگز خسته و بی‌حوصله نخواهید شد.


سواحل گرمسیریگرچه تصاویر بسیار زیبایی مثل همین عکس نشان می‌دهد که این سواحل چقدر بکر و دیدنی و فوق‌العاده‌اند. اما حضور در این سواحل و تماشای آن‌ها حس دیگری است.  در این سواحل و باوجود آب‌وهوای لطیف و فوق‌العاده‌ی آن شما یک عنصر زیبای دیگر را نیز خواهید دید و آن تماشای ماه کامل واقعی است.


جنگل‌های سرسبزپیاده‌روی در شمال تایلند، در میان جنگل‌های سرسبز به شما کمک می‌کند تا درون خود را یک‌بار دیگر واکاوی کرده و آن را از نو بسازید. تماشای زندگی مردمی که در این ناحیه به زندگی سنتی خود مشغول‌اند تصویر بسیار جذابی است. ضمن آن‌که معادن  آهک را نیز خواهید دید.


حیوانات فوق‌العاده


حیوانات فوق‌العاده


اگر به حیوانات علاقه داشته باشید می‌توانید در سراسر تایلند گونه‌های مختلف حیوانات دریایی، زمینی و پرندگان را ببینید. تماشای ماهی‌های فوق‌العاده و نادر در غواصی و دیدن انواع پرندگان در گونه‌های مختلف و مزارع نگهداری فیل‌های رام شده، همه و همه از جذابیت‌های طبیعی تایلند است که در هیچ جای دیگری در دنیا این‌همه تنوع را در کنار هم نخواهید یافت.


غذاهای خوشمزهغذاهای تایلندی بی‌شک یکی از خوشمزه‌ترین غذاها در تمام دنیا است و مردم زیادی در سراسر جهان به این موضوع اذعان دارند. بهترین غذاها در خیابان‌های شلوغ سرو می‌شوند و بهتر است رستورانی را پیدا کنید که مردم محلی بیشتری به آن رفت‌وآمد می‌کنند. این‌یکی از نشانه‌های یک غذاخوری خوب و بی‌نقص است.


آثار باستانیاین آثار را بیشتر در چیانگ مای خواهید یافت. شهرهای قدیمی و پر از آثار باستانی که نمادی از حکومت برمه بر مردم تایلند بوده است. یکی از مزیت‌های این آثار در این است که درست در مرکز شهر چیانگ مای آن‌ها را خواهید یافت و بدون صرف زمان زیادی می‌توانید از زیبایی‌های سحرانگیز این فضا لذت ببرید.


تفریحات دریاییدر تایلند یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین نوع تفریحات دریایی را خواهید یافت. غواصی و شیرجه در اینجا بسیار ارزان است و می‌توانید در بهترین بخش دریا یا استخرهای بسیار بزرگ و حفاظت‌شده شنا کنید و اصول غواصی و شیرجه را بیاموزید.


در پایان باید گفت :


تایلند واقعاً جذاب و دیدنی است. هر شهر آن پراز جذابیت‌های توریستی است اما بهتر است قبل از سفر به آن‌همه‌ی جزئیات را در خصوص بهترین نوع تفریحات بدانید و سپس به آن سفر کنید.


   • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : فائقه کهربایی