معرفی هتل های مسکو (3)

جاذبه های گردشگری مسکو به دلیل عظمت و زیبایی فراوان، معماری های خاص و منحصر به فرد و ارزش تاریخی فراوانی که دارند، از محبوب ترین جاذبه های گردشگری در دنیا بوده و به همین دلیل، امروزه مسکو یکی از بزرگترین مقاصد گردشگری در دنیا به شمار می رود.


: هتل متروپول مسکو


هتل متروپول نقطه عطفی تاریخی در مسکو است. ساخت این هتل از سال 1899 تا 1907 طول کشیده و معماران آن تلاش فراوانی را در هزچه زیبا تر ساختن بنا به عمل آورده اند. این هتل، اولین هتل مسکو بود که به تلفن خصوصی و آب گرم در هرکدام از سوییت ها مجهز شد. همچنین، متروپول تنها هتل روسیه است که قبل از انقلاب اکتبر 1917 ساخته شده و هنوز دایر است.


پس از انقلاب اکتبر، این هتل مدتی به یکی از ادارات شوروی تبدیل شد، اما در دهه 1930 وضعیت خود را تغییر داد. این هتل در نزدیکی میدان تئاتر بلشویک قرار دارد و مجهز به استخر نیز می باشد. همچنین، پارکینگ و وای فای رایگان در اختیار شما قرار می دهد.


اتاق های هتل تاریخی متروپول به سبکی نو آورانه ساخته شده است؛ به همراه پنجره هایی بزرگ، و تززینات چشم انواز مانند لوستر های زیبا و زیرو آلات عتیقه.


مهمانان این هتل از صبحانه و غذاهای اروپایی در رستورلان اوروپیسکی (European) لذت می برند، و نوشیدنی ها و دسر ها در شالیپین بار (Shalyapin Bar) در دسترس هستند.


این هتل در یکی از بهترین و گرانترین نقاط مسکو و دئر منطقه ای واقع شده است که خود یکی از بزرگترین مراکز گردشگری در روسیه به شمار می رود. به نحوی که در صورت اقامت در این هتل، با سه دقیقه پیاده روی به کاخ کرملین، میدان سرخ و ایستگاه متروی تیرال نایا (Teatral’naya) دسترسی خواهید داشت.


مرکز توراسکوی (Tverskoy ) یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به تئاتر، فرهنگ و تاریخ است. با توجه به نتایج یک نظر سنجی مستقل، این بخش بسیار مورد علاقه مهمانان هتل در مسکو می باشد.


یکی از ویژگی های اینجا داشتن رتبه ای بالا در میان مناطق کل مناطق روسیه است و از دیگر ویژگی های آن میتوان به میزان بالای شادی در این منطقه اشاره نمود.


 


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : ستار کنجوری