قیمت تور لحظه آخری سنگاپور

قیمت تور لحظه آخری سنگاپور را از بریم یجا دریافت نمایید. berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران می باشد.


تور لحظه آخری به این معناست که زمان اجرای تور فرا رسیده باشد و هنوز ظرفیت تور تکمیل نشده بشد، که در این صورت مجریان تور حاضر می شوند قبل از حرکت ثبت نام را با قیمت کمتری به متقاضیان بفروشند تا ظرفت تور تکمیل شود و مقداری از خسارت عدم تکمیل ظرفیت تور از این طریق جبران شود.


به همین علت قیمت تور لحظه آخری سنگاپور کمتر از قمت معمولی آن است. با این که یافتن تور های لحظه آخری کمی مشکل است و نیاز به پیگیری و البته شانس دارد، زیرا ممکن است باعث جا ماندن شما از تور های زیادی شود. اما خرید تور لحظه آخری سنگاپور می تواند صرفه جویی بالای را در هزینه های شما در پی داشته باشد.


در ادامه شما را دعوت به خواندن یک مقاله جذاب و خواندن درباره جاذبه های گردشگری سنگاپور میکنیم:


چاینتون، میراث چین باستان در سنگاپور


چاینتون یا چینی شهر (Chinatown) در سنگاپور ترکیبی هیجان انگیز و دلنشین است، از سنت و مدرنیته در یکی از مدرن ترین شهرهای آسیا که میراثی از چین باستان به شمار می رود. اینجا محله ای است شلوغ و پر هیاهو، پر از مغازه ها و بازارهای سنتی در کنار بارها و کافی شاپ های مدرن.


معابر باریک، کوچه های شیب دار و مناظر خیره کننده خیابان ها، یاد آور حال و هوای دوران گذشته چاینتون است. این محله با وجود هجوم همه جانبه مدرنیته، هنوز هویت و ظاهر سنتی خود را حفظ کرده و اگر در آن گم شوید، ممکن است به راحتی چند روزی را در کوچه و خیابان های باریک و شلوغ چین سرگردان بمانید!جواهر فروشی ها، عطاری ها و فروشگاه های بزرگ سنتی حیاتشان را در کنار همسایگان شیک تر و پر زرق و برق تر خود از قبیل بوتیک های مدرن و به روز حفظ نموده اند.


بخورید و بیاشامید و خوش باشید...


برای خوردن غذاهای محلی می تدوانید به اماکنی مراجعه کنید که چهره ای سنتی دارند و یا برای خوردن یک وعده غذای مدرن به رستوران ها و کافه های مدرن در این محله وسیع و زیبا بروید.


در خیابان غذای چاینتون (Chinatown Food Street) رستوران هایی را در مجاورت خیاطی ها و غرفه های فروشگاهی خواهید دید که غذاهای معطر چینی و سیب زمینی برای مشتریان خود سرو میکنند.برای اکثر سلایق معمولی در خیابان های نیل (Neil Road)، دوتسون (Duxton Road) و کیانگ ساکی (Keong Saik Road) کافه ها و رستوران های زیادی وجود دارند. و برای کسانی که در مورد غذاهای چینی کنجکاو تر هستند، شب های جمعه و شنبه در فستیوال غذای خیابان های کلوب (Club Stree) و ان سینگ (Siang Road)، با هجوم بومیان و مهاجران برای شام، خوردن و نوشیدن در چاینتون غوغا می کند...


راهنمای وقت گذرانی در چاینتون


اگر قصد خرید دارید، برای خرید سوغاتی های اصیل چینی می توانید به مسیر پل جدید بروید، و یا برای سرک کشیدن به مراکز طب سنتی چینی می توانید به خیابان جنوبی پل بروید.


چاینتون تنها نمادی از همزیستی سنت و مدرنیته نیست، بلکه نمادی از همزیستی مسالمت آمیز اقوام، مذاهب و فرهنگ ها نیز هست و قدرت صلح و مدنیت را به رخ جهانیان می کشد و برای کسانی که در مسافرت ها در پی کسب تجارب انسانی و فلسفی هستند، بسیار جذاب و قابل احترام می باشد.چاینتون  جایی است که در آن معابد و مساجد هندو درست در کنار معابد چینی نشسته اند. معبد سری مریاممن (Sri Mariamman) و مسجد جامع در جاده پل جنوبی قرار دارند، درست در همان جایی که معبد مذهبی دندان بودا نیز وجود دارد.


برای استراحت در میان شلوغی چینی شهر، می توانید به لابی هتل هایی که در خیابان های دوتسون ، ان سینگ و کیانگ ساکی بروید، و یا برای اقامت ارزان به خیابان های ترنگانو (Trengganu Street)، مسجد (Mosque Street) و تمپل (Temple Street) بروید.و یک خبر خیلی خوب از چاینتون اینکه، وای فای رایگان با سرعت قابل توجه اینترنت در سنگاپور همیشه در سرتاسر این محله در دسترس است که می توانید بدون هیچ محدودیتی در هنگام گشت و گذار یا خوردن و آشامیدن، از آن برای ارتباط با هرجای دنیا استفاده نموده و لذت بیشتری از گردش در چاینتون ببرید.


تورهای هدایت شده زیادی برای بازدید از چاینتون در سنگاپور برگزار می شود که می توانید برای بهره بردن هرچه بیشتر از زمان خود در بازدید از چاینتون در آن ها شرکت نمایید.


در پایان باید گفت که در سفر به سنگاپور یکی از مناطقی که ارزش وقت گذاشتن و دیدن را دارد، چاینتون می باشد که همزیستی مسالمت آمیز سنت و مدرنیته را در کنار همزیستی مسالمت آمیز اقوام، فرهنگ ها و مذاهب، در جهانی پرتلاطم امروز به نمایش می گذارد.


قیمت تور لحظه آخری سنگاپور


جهت اطلاع از قیمت تور لحظه آخری سنگاپور می توانید در منوی جست و جوی سایت اطلاعات تورها و برگزار کنندگان تور های سنگاپور را ببینید. همچنین  جهت دریافت قیمت تور لحظه آخری سنگاپور عضویت در خبرنامه سایت را به شما پیشنهاد می کنیم.


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : ستار کنجوری