قیمت تور سنگاپور

قیمت تور سنگاپور را از بریم یجا بگیرید.


قیمت تور سنگاپور، بسته به اینکه در چند شب و روز برگزار شود، چه خدماتی به مسافران ارائه شود و اقامت در چه نوع هتل هایی به مسافران داده شود، می تواند متفاوت باشد.


در سایت بریم یجا که مرجع معرفی تورها و برگزار کنندگان تورهای سنگاپور می باشد، می توانید تورهای سنگاپور را از لحاظ قیمت و کیفیت با هم مقایسه کرده و توری را انتخاب نمایید که با توجه به بودجه شما برایتان مناسب تر است.


در ادامه شما را به خواندن مقاله ای درباره یکی از جاذبه های گردشگری سنگاپور دعوت می کنیم:


جشن سال نو چینی در رودخانه هنگبائویک آغاز خوشایند


در جشن سال نو چینی همه آیکون های جشن را می توانید به صورت شناور در رودخانه هنگابائو در خلیج مارینا ببینید.از سال 1987 رودخانه هنگبائو را هر ساله در تقویم جشن سال نو در سنگاپور، به عنوان یکی از اتفاقات مهم در این کشور می توانید ببینید.


این جشن شناور در بستر خلیج مارینا که به مناسبت سال نو چینی در سنگاپور برگزار می شود، در بین مردم بومی و گردشگران به یک اندازه مشهور بوده و طرافداران زیادی دارد.


این جشنواره پر جنب و جوش یک تجربه فرهنگی خاص چینی را ارائه می دهد که از فانوس های غول پیکر تا انواع خوراکی ها را در بر میگیرد و توجه همه شرکت کنندگان را به خود جلب می نماید.


یک تجربه حماسیاز دیدن فانوس های بسیار بزرگ بر روی رودخانه که توسط هنرمندان چینی ساخته شده و چهره ای از افسانه ها و اسطوره های چینی را به نمایش می گذارد، شگفت زده خواهید شد.


چیزهایی که مردم بیشتر به آن علاقه دارند شامل خدای چین فورچون و البته 12 حیوان از زودیاک چین است، که مجسمه های غول پیکری در قالب فانوس های بزرگ از آن ها را می سازند و در این جشن به نمایش می گذارند.حواشی این جشن، از بازی و تفریح گرفته تا نمایش ها و کارناوال های جشن آنقدر برای همه سرگرم کننده و لذت بخش هستند که می توان این تضمین را به همه داد که هیچ لحظه خسته کننده ای در این جشن برای هیچ کس وجود نخواهد داشت. این فرشتگان رنگانگ در همه خیابان ها نیز دیده می شوند و کل شهر با فانوس های زیبا تزیین می شود.


جایی برای همه سلیقه هارودخانه هنگبائو مکانی زیبا برای دیدن جشن سال نو چینی در یک سبک بسیار زیبا و صمیمی است. فعالیت های جشن و خوراکی ها در اینجا آنقدر متنوع هستند که هرکسی می تواند از جشن در آنجا به اندازه کافی لذت ببرد.


در میان مناظر زیبا و اصوات لذت بخش بر آمده از این جشن باستانی نفسی عمیق بکشید و یک حال خوب را در سنگاپور تجربه کنید.


اگر آتش بازی را دوست دارید، خبر خوب اینکه، شب افتتاحیه با شمارش معکوس آتش بازی بسیار زیبا و هیجان انگیزی در اینجا برگزار شده و دور دست ها قابل دیدن است. در جشن سال نو چینی در کنار رودخانه هنگبائو هیچ کمبودی برای لذت بردن از شرکت در یک جشن کامل وجود ندارد.بنا بر این یکی از بهترین زمان ها و مکان ها برای مسافرت سنگاپور، جشن سال نو چینی در کنار رودهنگبائو می باشد.


جهت اطلاع از قیمت تور سنگاپور در همه فصول سال و از جمله در زمان برگزاری جشن های سال نو چینی در سنگاپور، در خبرنامه سایت بریم یجا عضو شوید تاد قیمت تور های سنگاپور به همراه جزییات و اطلاعات تورها برای شما ارسال گردد.


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : ستار کنجوری