سوئیت ریتز لوکس در خلیج مارینا سنگاپور

 


اتاق خواب مجلل Ritz-Carlton


سنگاپور مانند بسیاری از شهر های جهانگردی دنیا هتل های لوکس فراوانی دارد.


 من با تور های سنگاپور بریم یجا از پنج هتل (Marina Bay Sands، Ritz-Carlton، Shangri-La، Raffles و InterContinental) بازدید کرده ام که هر یک از آنها یک تجربه لوکس، منحصر به فرد و کاملا متفاوت را ارائه می دهد.


 Marina Bayگرانترین هتل جهان است.


Ritz-Carlton واقع در لبه خلیج مارینا، جدیدترین و خاص ترین منطقه شهر است.


ریتز-کارلتون از یک طرف به سمت دریا و از طرف دیگر مناظر زیبای خلیج مارینا را متعلق به خود کرده است.هر یک از اتاقهای  ریتز کارلتون تقریبا 2500 فوت مربع، بیشتر شبیه یک آپارتمان لوکس در آسمان، پر از کتاب ها، آثار هنری و طراحی دلپذیر و ارامش بخش است.


و هنگامی که من می گویم آثار هنری،  یعنی موزه ای از هنرمندان مانند اندی وارهول و دیمین هرست است. حمام بزرگ، قطعا یکی از موارد برجسته مجموعه است، جذابیت اصلی این است که یک وان آبگرم ،جکوزی شش پا با پنجره بزرگ و هشت ضلعی آن در خلیج است.یک فضای ورودی بزرگ وجود دارد که منجر به منطقه اصلی اتاق می شود. در سمت راست حمام اسپا مانند و اتاق خواب بزرگ  و در سمت چپ، اتاق غذاخوری و دکوراسیون باشگاه است. درهر دو طرف یک تلویزیون LCD 65 اینچ با نوار صوتی Sonos و سیستم صوتی وجود دارد..خلاصه اینکه: در سفر هیجان انگیز و بیاد ماندنی خود به سنگاپور و خیلج مارینا پیشنهاد ویژه بریم یه جا ، انتخاب هتل Ritz-Carlton برای اقامتی شیرین ، لوکس و ارامش بخش با امکانات عالی ، موقعیت خاص وویژگیهای  منحصر به فرد آن است


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : فاطمه نصرتی