خرید تور ارزان سیدنی

خرید تور ارزان سیدنی را در بریم یجا تجربه کنید.


خرید تور ارزان سیدنی نیازمند پیگیری اخبار تورهای استرالیا و اطلاع از تورهای ارزان قیمت و تورهای لحظه آخری سیدنی است و پیشنهاد ما به شما عضویت در خبرنامه بریم یجا برای پیگیری اخبار مربوط به خرید تور ارزان سیدنی می باشد.


در ادامه شما را به خواندن مقاله ای درباره تور ارزان به سیدنی دعوت می کنیم که شما را برای گردش و تفریح با هزینه کم در سیدنی راهنمایی می می کند.


سفر کم هزینه به سیدنیبرای افرادی که اهل مسافرت و گشت و گذار هستند سیدنی یکی از شهرهایی است که در لیست مسافرتی آن ها حتما وجود دارد. ولی اگر حواستان به خرج و دخلتان نباشد بیشتر از بودجه تان پول خرج می کنید چون معمولا قیمت غذاها، نوشیدنی ها و خوابگاه ها و هتل ها در سیدنی سرسام آور است و در مقایسه با بقیه شهرها پول بیشتری خرج می شود. در اینجا چند روش را به شما یاد می دهیم و چند جای دیدنی را پیشنهاد می کنیم تا بتوانید در حین مسافرت به این شهر زیبا بیشتر از بودجه پیش بینی شده خرج نکنید و حتی بودجه کمتری مورد نیازتان باشد.


تهیه کارت مترو(Opal Card)کارت مترو در سیدنی رایگان است- فقط باید با پول شارژش کنید- که به سه دلیل ارزش استفاده کردن دارد: می توانید از تخفیفی که ارائه می شود به جای خرید بلیط تک سفره استفاده کنید (بستگی به مسافت طی شده تخفیف متفاوت است)- روزانه بیشتر از 15$ از کارت شما کسر نمی شود- در روزهای یکشنبه بیشتر از 5.2$ از کارت شما کم نمی شود. یعنی شما در روز یکشنبه می توانید با استفاده از هر وسیله نقلیه عمومی (مترو،قطار،کشتی) به هر مسافتی سفر کنید آن هم فقط با 5.2$!


گالری هنری New South Walesگالری هنری NSW یکی از محبوب ترین موزه های این شهر است و آثار هنری فوق العاده ای از بزرگترین هنرمندان اروپایی و استرالیایی را دارد. حتما از این موزه رایگان بازدید کنید.


موزه هنرهای معاصراین موزه رایگان آثار هنرمندان استرالیایی بزرگی را در خود جای داده است که شامل هنرمندان بومی استرالیا نیز می شود. در تابلوهای هنرمندان بومی می توانید علاقه و احترام آن ها به سرزمینشان و همچنین غم از دست دادن آن را احساس کنید.


ساحل ها


یکی از دلایل شهرت فراوان سیدنی ساحل های فراوان و رایگان است. هیچ راهی بهتر برای سپری کردن یک روز تابستانی و آفتابی در سیدنی غیر از رفتن به ساحل وجود ندارد. فقط سعی کنید آخر هفته ها نروید که مجبور می شوید برای جای خالی بجنگید! با اینکه معروفترین ساحل سیدنی Bondi است ولی ساحل های Manly،Watson Bay، Coogee و Bronte را از دست ندهید.


قدم زدن در طبیعتتعداد زیادی راه های ساحلی  عمومی وجود دارد که به شما اجازه می دهد طبیعت ساحلی نفسگیر  سیدنی را تجربه کنید. معروفترین مسیر ساحلی Coogee به Bondi است که دو ساعت زمان می برد ولی مسیر ساحلی Watson Bay و Manly خلوت تر و آرامش بخش تر هستند. باز هم سعی کنید در آخر هفته ها از این مسیر ها استفاده نکنید.


تورهای پیاده روی مجانیتور روزانه رایگان توسط I’m Free Walking Tours به سمت مرکز شهر (City Center) و The Rocks که زیستگاه اولیه مردمان سیدنی بوده انجام می شود. همچنین می توانید از طریق Sydney Greetings که البته باید از قبل رزرو انجام دهید تور رایگان داشته باشید. در این تورها مردم محلی و ساکن سیدنی شما را به محله های خود می برند و درباره آن ها توضیح می دهند.


تور Town Hallساختمان Town Hall سیدنی یک ساختمان ویکتوریایی فوق العاده و بی نظیر است. در صبح های سه شنبه یک تور دو ساعته به قیمت 5$ انجام می شود.


بازارهاسیدنی پر از مغازه های متفاوت و جذاب است که می توانید ساعت ها در آن ها قدم بزنید و به خرید کردن مشغول باشید. بازار Paddington، بازار ماهی، بازار مزرعه داران Bondi و بازار گل ها تنها چند تا از بازارهایی هستند که می توانید در آن ها چند ساعتی از روزتان را بگذرانید.


مراسم سیدنی


خرید تور ارزان سیدنی


به یکی از ده ها مراسمی که در سیدنی برگزار می شود بروید. از آنجا که ملبورن پایتخت فرهنگی استرالیا لقب دارد و سیدنی با ملبورن سر همین موضوع رقابت دارد در سال بیش از 30 مراسم متفاوت مثل گالری های هنری، فستیوال ها، کنسرت ها و خیلی مراسم متفاوت دیگر برگزار می کند. اکثر این مراسم رایگان هستند و در سایت توریستی سیدنی پیدا می شوند پس می توانید در آن هاشرکت کنید و نهایت استفاده را ببرید.


ارزان غذا بخورید!دنبال غذای ارزان می گردید؟ واگن ها سوشی شهر غذاهای ارزان و خوشمزه در قیمت های 20-10$ دارند. رستوران های Chinatown غذاهای باکیفیت زیر 10$ عرضه می کنند و رستوران گیاهی Lentil در Newtown با سیستم "هر چقد دوست داری پول بده!" غذا سرو می کنند! یکی دیگر از جاهای ارزان برای غذا خوردن فود کورت MLC Center است. یک ساختمان اداری پر از دفتر که همیشه پر از کارمند است. می توانید از هر نوع غذایی که دوست دارید سفارش دهید و غذاهای با حجم زیاد با قیمت زیر 10$ بگیرید.


به جاهای گران نه بگویید!تا حالا پیش آمده که به یک رستوران گرانقیمت رفته اید و بعد از پرداختن فیش نجومیتان با خود گفته اید که غذای شما ارزشش رو داشت! و اصلا بابت پرداخت آن همه پول ناراحت یا پشیمان نباشید. ولی در سیدنی اینطوری نیست! خیلی ها با رفتن به رستوران های گرانقیمت از کیفیت غذای خود ناراضی بوده و حتی شاید گرسنه رستوران را ترک کرده اند. پس به جاهای گرانقیمت نه بگویید و از رستوران های ارزان قیمت استفاده کنید. مطمین باشید ارزشش را دارد!


از موزه های رایگان استفاده کنیداسترالیا موزه های گرانقیمت زیاد دارد ولی تعداد موزه های رایگان اگر بیشتر نباشد کمتر هم نیست. بعضی از موزه هایی که ارزش دیدن را دارند موزه Mint است (نحوه پول چاپ کردن در گذشته را نشان می دهد). مرکز عکاسی استرالیا، گالری خرگوش سفید، موزه هنر Manly، تماشاخانه Sydney و موزه  Rock Discovery از دیگر موزه هایی هستند که نباید از دست بدهید.


استرالیا شهر ساحلی  زیبا ولی گران است. با اینحال تعداد فعالیت های رایگان آن کم نیست و مطمئن باشید علاوه بر اینکه هیچوقت بیکار نمیشینید پول جیبتان هم ته نمی کشد.


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : ستار کنجوری