خرید تور ارزان سنگاپور

خرید تور ارزان سنگاپور را در سایت بریم یجا انجام دهید.


خرید تور ارزان سنگاپور می تواند فرصت خوبی برای داشتن یک مسافرت گردشگری لذت بخش و به یاد ماندنی در کشور زیبای سنگاپور به همراه خانواده یا دوستان باشد.


در سایت بریم یجا مرجع معرفی تورهای گردشگری، جزییات تورهای مختلف سنگاپور و برگزار کنندگان آن ها برای اطلاع علاقمندان به گردشگری در سنگاپور در دسترس بوده و با جست و جو در قسمت مربوطه یا عضویت در خبرنامه سایت می توانید از اطلاعات تورهای ارزان سنگاپور مطلع شوید.


ناحیه مدنی سنگاپور به عنوان هسته مرکزی سنگاپور و منطقه ای که تمدن جدید سنگاپور از آنجا آغاز گردید، برای دوست داران تاریخ فرهنگ و تمدن یه منطقه جذاب برای بازدید و گردشگری می باشد.


در ادامه شما را به خواندن مقاله ای درباره یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری سنگاپور دعوت می کنیم:


ناحیه مدنی سنگاپورناحیه مدنی سنگاپور (Civic District) جایی است که تمدن جدید سنگاپور از آنجا آغاز شده و میرات تاریخی، فرهنگی و معماری سنگاپور به شمار می رود.


سفر سنگاپور بدون بازدید از ناحیه مدنی، که تمدن مدرن سنگاپور در آنجا آغاز شد، کامل نیست.


ساخت این محله در سال 1822 توسط بنیانگذار سنگاپور سر استامفورد رافلز به عنوان یک طرح جامع آغاز گردید. بخش شهری و برنامه ریزی شهری در بهترین حالت ممکن طراحی شده، به همراه بخش هایی که در امتداد رودخانه سنگاپور مشخص شده بود و ساختمان های جدیدی که برای پست و تجارت پررونق به آنها نیاز بود طراحی شده و ساخته شدند.


ساختمان های بازسازی شدههنگامی که در ناحیه مدنی سنگاپور در حال گشت و گذار هستید، خودستایی و توقعات خود از آنجا را کمی کاهش دهید. در اینجا، بعضی از ساختمان های تاریخی کشور بازسازی شده و مکان های جدیدی را برای زندگی به ارمغان آورده اند.


در اینجا می توانید مجلس سنای سنگاپور را ببینید. اینجا یک ساختمان هنری است که در سال 1827 برای دادگاه و دیگر ادارات دولتی ساخته شده است.


به علاقه مندان به هنر نیز توصیه می شود که بازدید از موزه تمدن های آسیایی را با معماری نئو کلاسیک اصلی خود از دست ندهید؛ و یا در پی آواهای موسیقی در نزدیکی تئاتر و کنسرت ویکتور ویکتوریا بروید که در سال 1862 ساخته شده و در جولای 2014 پس از یک دوره بازسازی چهار ساله دوباره فعالیت خود را از سر گرفته است.در سال 2015 نیز تالار شهرداری و دیوان عالی سابق که به عنوان گالری ملی سنگاپور بزرگترین مجموعه هنرهای جنوب شرقی آسیا از جمله هنر سنگاپور را شامل می شود، تولدی دوباره یافت.


یاد آوری شجاعتی ماندگاراگر از شما خواسته شد برای ناهار "چپستیکک ها" (Chopsticks) را امتحان کنید، بهتر است بپذیرید و یه آنجا بروید، زیرا در این محله رستوران های زیادی وجود ندراد. البته خوبی آنجا این است که خاطره جنگ نظامی سنگاپور را به یاد آوری می کند که از افراد غیرنظامی زیادی در زمان اشغال سنگاپور به دست ژاپن، با فداکاری خود را فدای میهنشان کرده و کشته شدند.


یک پیاده روی کوتاه مدت شما را به پارک اسپلاناد (Esplanade Park) می رساند که دارای آثاری تاریخی مانند “Membo Lim Bo Seng” و “Cenotaph  است.در سراسر مسیر اسپلاناد تئاترها و نمایش هایی هنری برگزار می شود و این باعث شده که این منطقه با اجرای نمایش های عالی بشناسند. در خود سنگاپور مردم آنجا را دوراین (durian) می نامند، زیرا طراحی منحصر به فرد آنجا شبیه میوه ای مشکی رنگ به همین نام، پس از پوست کندن آن میوه است.


اگر این مقاله انگیزه شما را برای خرید تور ارزان سنگاپور افزایش داده، در خبر نامه سایت عضو شوید تا شما را از فرصت های خرید تور ارزان سنگاپور مطلع نماییم.


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : ستار کنجوری