ثبت نام تور لحظه آخری سنگاپور

ثبت نام تور لحظه آخری سنگاپور از طریق وب سایت جامع بریم یجا، مرجع کامل گردشگری، برای شما گردشگران محترم میسر می باشد. در خبر نامه سایت عضو شوید تا از جزییات و قیمت تور  لحظه آخری سنگاپور در طول سال و زمان ثبت نام در تور لحظه آخری سنگاپور مطلع شوید.


 


ثبت نام تور لحظه آخری سنگاپور را از ما بخواهید


از طریق وب سایت جامع بریم یجا مرجع معرفی تور های گردشگری می توانید از جزییات تور های لحظه آخری سنگاپور مطلع گشته و جهت ثبت نام تور لحظه آخری سنگاپور اقدام نمایید.


سنگاپور کشوری کوچک و مدرن، و بسیار زیبا است با جاذبه های گردشگری فراوان. و همین امر سبب شده که به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا، هر ساله میزبان گردشگران فراوانی از سراسر دنیا باشد.


 


آنچه می تواند لذت مسافرت به سنگپور را افزایش داده و هزینه های سفر را تا حد زیادی کاهش دهد، ثبت نام در تور های لحظه آخری سنگاپور می باشد.


همچنین، آشنایی با جاذبه های گردشگری سنگاپور و شناخت قبلی از مناطق مختلف در سنگاپور می تواند تأثیر زیادی در بهبود کیفیت گردشگری در این کشور زیبا برای شما شود.


بنابر این، در ادامه شما را به خواندن مقاله ای در رابطه با یکی از بزرگترین جشن های سالانه سنگاپور دعوت می کنیم:


جشن سال نو چینی در سنگاپورجشن سال نو چینی با رنگ ها روشن، نمادهای پر زرق و برق و پر انرژی، جشنی بینظیر است که توجه همه شما را به خود جلب می کند.


آغاز سال نو چینی با اینکه به عنوان آغاز سال نو قمری یا یک جشنواره بهاری نیز از آن یاد می شود، بی شک مهم ترین اتفاق در تقویم چینی است.


از سه هفته قبل از آغاز سال جدید چینی در سنگاپور، در همه جای جزیره می توانید جشن های رنگارنگ، بازار های فصلی، رقص و شیرینی و شادی و هیجان و رسوم زیبا و معنادار چینی را در میان مردم ببینید که نوید فرا رسیدن سال نو چینی را می دهد.رنگ فصل، بی شک قرمز است. از بسته های کادو گرفته تا کاغذهای جای پول که برای عیدی دادن به جوان تر ها استفاده می شود و تولیدات برندهای مختلف پوشاک برای بازار شب عید چینی، رنگ قرمز بر قامت نمادهای این جشنواره حکومت می کند.


در همه خانه های سنگاپور می توانید رنگ قرمز را به وفور ببینید. بهاری پاک و تزیین شده با لمس سرخی در همه جا ...


 در فانوس های میان دروازه ها، روبان های تزیین سبزیجات و در لابه لای سبزی بهار، سرخی جشن است که می درخشد.میوه هایی که برای تزیین انتخاب می شوند نیز معمولاً زرد، طلایی یا قرمز هستند که نشانه وفور نعمت و طلا و رفاه و ظرافت و زیبایی در فرهنگ چینی است.


جشن در میان خانوادهقلب سال نو چینی در نهایت یک جشن در خانه و در میان خانواده است، از این رو مردم با خانواده و بستگان خود بقر سر یک میز برای ناهاری خانوادگی جمع شده و آغاز سال نو چینی را جشن می گیرند. وضوح هرچه بیشتر این سنت را در مراسم شام رونیون می توان دید که در آستانه سال جدید برگزار می شود. در مراسم شام رونیون همه اعضای خانواده حتی اگر خیلی هم از وطن خود دور باشند، به سرعت خود را به خانه رسانده تا در این مهم ترین وعده غذایی سال با عزیزان شان شریک شوند.در روزهای بعد نیز بازدید از بستگان و دوستان خود را انجام می دهند و برای وفور نعمت و خوشبختی برای سال آینده دعا کرده و از بودن در کنار آنهایی هرکسی که در زندگی برایشان مهم است لذت می برند.این جشن واقعاً منحصربه فرد است. کوفته های آناناس تلخ، پرتقال غنی شده (کیک پنیری)، بیسکویت های تخم مرغی، کوچه های نارگیلی (کوکی های نارگیل)، رول های میگو تند و ... فقط برخی از خوراکی های با طعم های جادویی است که در این جشن می توانید بچشید. توصیه می کنیم در این جشن همه اینها را امتحان کنید. زیرا این فرصتی نادر است که ممکن است بار دیگر برای شما تکرار نشود.اگر با خواندن این مقاله اشتیاق شما برای سفر به سنگاپور و ثبت نام در تور لحظه آخری سنگاپور بیشتر شده، در خبر نامه سایت عضو شوید تا از جزییات تور های لحظه آخری سنگاپور در طول سال و زمان ثبت نام در تور لحظه آخری سنگاپور مطلع شوید.


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : ستار کنجوری