تور دبی از مبدا تا مقصد

امروز می خواهیم در مورد تور دبی اطلاعات کامل و مختلفی رو برای شما عزیزان ارائه بدیم که کمتر سایتی این کار رو می کنه!


قبل از شروع لازمه عرض کنم که شما خودتون رو یک مسافر فرض کنید که در یکی از شهرهای ایران قرار دارید و قراره به دبی سفر کنید. خب مطمئنا سوالاتی از قبیل قیمت تور دبی، بهترین فصل برای سفر ، به صرفه بودن و ... دارید که قراره ما اینجا به سوالات شما با تجربه ی چندین ساله پاسخ بدیم! پس تکیه بدید و تا آخر این مقاله با ما باشید.


قیمت تور دبی چند؟


قیمت تور دبیدر فصلول مختلف فرق می کنه! خب این طبیعی هم هست در فصلی مثل فصل بهار قیمت پس از سفرهای مردم در ابتدای سال با کاهش قیمت زیادی رو به رو می شود. مثلا در خرداد و یا بعد از پایان تعطیلات سال نو خورشیدی تا 40 درصد کاهش قیمت خواهیم داشت.


از آنجایی که تور دبی یکی از مقرون به صرفه ترین و همچنین پرطرفدار ترین تورهای مسافرتی در ایران بوده بین شرکت های زیادی این رقابت وجود داره تا بتونن ارتباطات تجاری بهتر و مثمر ثمر تری با کشور امارات داشته باشند.


تور دبی


آیا تور دبی به صرفه و ارزشمند است؟


با توجه به این که دبی جاذبه های فراوان و زیبایی های شگفت انگیزی دارد برای سفر کردن بسیار مناسب بوده و با توجه به شهرت جاذبه های گردشگری آن یکی از شهرهای توریستی زیبا در خاورمیانه به شمار می آید.


علاوه بر آن تور دبی قیمتی منصفانه و به صرفه برای خانواده های ایرانی داشته و می شود با هزینه ای نسبتا مناسب به این کشور سفر کرده و از زیبایی ها و مکان های گردشگری آن لذت برد.


جاذبه های گردشگری دبی


سواحل زیبا و دلفریب ، پارک های فوق العاده زیبا و پر از معماری های نوین مانند برج های آسمان خراش باعث می شوند تا شما لحظات خوب و خوشی را در دبی سپری کنید.به عنوان مثال برج خلیفه می تواند تمام شهر دبی را مانند یک فرش زیر پای شما پهن کند.


به غیر از اماکن تفریحی ذکر شده در بالا مراکز خرید و هتل هایی در دبی وجود دارد که می توان گفت که شما هرگز نمونه آن را مشاهده نکرده اید.


یکی دیگر از مکان های تفریحی دبی پیست های اسکی دبی بوده که ارتفاعی بالغ بر 400 متر و طولی بیش از 60 متر را داراست و مجهز به تله کابین می باشد و افراد بیشماری از سراسر جهان برای دیدن این مکان زیبا به این شهر سفر می کنند.


تور دبی


آب و هوای دبی در فصول مختلف سال


در ماه های ابتدایی فصل بهار و پاییز یعنی فروردین و اردیبهشت همچنین مهر و آبان دبی بهترین و خنک ترین هوای خود را داراست با دمایی معتدل و حدودا 30 درجه سانتی گراد بهترین فصل برای سفر به این شهر می باشد.در فصل زمستان هم دبی اندک بارانی خواهد بارید اما میانگین دمای آن به 14 درجه سانتی گراد خواهد رسید. با توجه به مشغله های کاری، تور دبی در عید نوروز می تواند بهترین انتخاب برای یک سفر عالی به همراه خانواده باشد.