تور ارزان سنگاپور (1)

تور ارزان سنگاپور را در بریم یجا بیابید


تور ارزان سنگاپور می تواند فرصتی مغتنم برای دوست داران کشور زیبای سنگاپور جهت مسافرت به این کشور باشد.


تو ارزان سنگاپور فرصت مناسبی است برای اینکه مسافرت کم خرج تری در سنگاپور داشته باشید. در این مقاله  مقاله ای با عنوان راهنمای سه روزه گردشگری ارزان در سنگاپور را به شما خوانندگان محترم بریم یجا تقدیم میکنیم.


البته برای داشتن یک تور ارزان سنگاپور نباید فقط بر روی ثبت نام ارزان در تور یا شرکت در تور لحظه آخری سنگاپور تمرکز کرد؛ بلکه نحوه گردش و خرج کردن و مکان هایی که برای تفریح و گردش، غذا خوردن و خرید کردن می روید نیز نقش بسزایی در میزان هزینه های شما خواهد داشت.


بنا بر این برای اینکه مسافرت کم خرج تری در سنگاپور داشته باشید، در ادامه شما را به خواندن مقاله ای با عنوان راهنمای سه روزه گردشگری ارزان در سنگاپور دعوت می کنیم:


راهنمای سه روزه گردشگری ارزان در سنگاپور:


روز اول، کاوش در محله ها:تصویر نقشه راهنمای روز اول


1: هند کوچک (Little India) (اولین مکان روی نقشه)اگر می خواهید سه روز را با بودجه ای مشخص و مقرون به صرفه در سنگاپور بگذرانید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که جای مناسبی برای ماندن پیدا کنید، که این محله می تواند برای این منظور مناسب باشد.


نکته دیگری که باید به آن توجه نمود نیز این است که راهی برای جابه جایی ارزان بیابید. خوشبختانه در این مورد تسهیلات خوبی وجود دارد و می توانید تنها با پرداخت 20 دلار سنگاپور تا سه روز به صورت نامحدود از تمام وسایل نقلیه اعم از اتوبوس های عمومی، اتوبوس های عمومی توده ای (MRT) و قطار شهری (LRT)  برای جابه جایی به هر نقطه از شهر استفاده کنید.


توصیه می کنیم در تور ارزان سنگاپور ابتدا به هند کوچک بروید. با اینکه اینجا از لحاظ جغرافیایی بخشی از سنگاپور است، اما از لحاظ هویتی و دیداری وقتی به آنجا بروید، خود را در کوچه پس کوچه های هندوستان می یابید! در اینجا می توانید انواع نوشیدنی ها و سوپ های هندی را با قیمت های ارزان برای صبحانه امتحان کنید، یا به رستوران ازمی (AZMI) واقع در بندر رود نوریس بروید و صبحانه بسیار ارزانی را از میان غذاهای پخته شده با گوشت مرغ یا گوسفند و یا ترکیبی از هردو انتخاب نمایید که قیمت هرکدام کمتر از 5 دلار است؛ و حتی خوراکی هایی با قیمت کمتر از یک دلار را نیز می توانید سفارش دهید.


2: کلیسای ارمنی (دومین مکان روی نقشه)در این جا هم می توانید یکی از قدیمی ترین کلیساهای سنگاپور را ببینید و هم ناهار را در آنجا بگذرانید. این کلیسا که در سال 1935 در خیابان هیل ساخته شد، در سال 1973 به عنوان یک اثر ملی شناخته شده و در سال 1994 بازسازی شد.


اگر به این کلیسا سری بزنید، در همان منطقه می توانید به موزه پراناکان (Peranakan) که یک موزه پر طرفدار در سنگاپور است نیز مراجعه نمایید. میراث چینی و مالایی / اندونزیایی و بیان تاریخ در موزه پراناکان را، به همراه مصنوعات زیبا و نمایشگاه های سرگرم کننده می توانید در آنجا ببینید. جنبه های مختلف این فرهنگ ترکیبی جنوب شرقی آسیا که از عناصر چینی، مالایی و هندی ساخته شده است، در اینجا زندگی می کنند. نکته مهمی که این موزه بیان می دارد درباره تاریخ مردم پراناکان در ادوار گذشته و چگونگی سیر تاریخی تکمیل و تکوین فرهنگی آنها تا عصر مدرنیزم و امروز می باشد. در شب های جمعه بلیط این موره تخفیف دارد. (5 دلار برای بزرگسالان و 3 دلار برای دانش آموزان).


همچنین، در نزدیکی پارک فورت کانینگ (Fort Canning Park) تپه کوچکی وجود دارد که در تاریخ سنگاپور با سحر و جادو و جانوران عجیب و غریب شناخته می شود. امروزه در اطراف این تپه مجوعه ای 18 هکتاری شکل گرفته، که شمال آثار باستانی برای دوست داران تاریخ، چمن های فصلی برای برگزاری کنسرت های موسیقی، و البته فضاهای سبز برای دوست داران طبیعت می شود.


3: کمپینگ گلم (Kampong Glam) (اولین مکان روی نقشه)در شب، به کمپینک گلم بروید تا از مناظر یکی از قدیمی ترین و با شکوه ترین مناطق سنگاپور بازدید کنید. بهتر است از مسجد سلطان با گنبدهای عظیم طلایی و سالن نماز بزرگ شروع کنید. اینجا منطقه ای تاریخی برای مسلمانان سنگاپور به حساب می آید.


در ساخت و ساز این بنا، پایه های هر گنبد توسط مسلمانانی که توانایی مالی زیادی برای ساختن آن نداشته اند، با انتهای بطری های شیشه ای تزئین شده است، در حالی که شاید جز ثروتمندان، همه مسلمانان نیز می توانستند به ساخت آن کمک کنند. دوست داران سبک های معماری می توانند از شرکت در تورهای رایگانی که در این مجموعه برگزار می شود لذت ببرند.


و اگر می خواهید از تجربه سبک های آشپزی در این منطقه لذت ببرید، خوراکی های زیادی از غذاهای محلی مانند پودر ناسای (برنج پخته شده با غذاهای مختلف) و کره مالای (میان وعده ها یا دسر هایی به اندازه یک ناهار کامل) از نوع غذاهای خاورمیانه ای در اینجا برای خوردن در دسترس است، که بسیاری از آنها با قیمت های مناسب و مقرون به صرفه عرضه می شوند.


ادامه این مقاله را در اینجا بخوانید


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : ستار کنجوری