بهترین مکان های تفریحی در آنتالیا

در کنار استانبول  Istanbul ، آنتالیا Antalya محبوب ترین منطقه برای تعطیلات در ترکیه Turkey است. این منطقه از منطقه گازیپازا Gazipasa به منطقه تفریحی کالچان Kalkan گسترش یافته و به بسیاری از خرابه های تاریخی، مکان های زیبایی طبیعی و سواحل شگفت انگیز ختم می شود. گردشگری در آنتالیا یک تفریح فوق العاده به شمار می آید و محال است که شما از آن لذت نبرید.از کوه تاختلی Tahtali با استفاده از ماشین کابل به دریای بهشت بروید. از آنجا، از منظره ی پانورامای شگفت انگیز تشکیل شده از خط ساحلی و کوه های توروس شگفت زده خواهید شد. در طول زمستان، اسکیشگفت انگیز ترین انتخاب برای شما خواهد بود و یا می توانید با استفاده از پاراگلایدر از بالا به پایین بپرید.


تور آنتالیا


خرابه های Phaselis و سواحل زرق و برق دار خود را ببینید. این شهر باستانی Lycian در حومه شهر قرار داشته و توسط جاده به دریا می رسد.


Phaselis زمانی که توسط الکساندر بزرگ اداره شد، یک نقطه تجاری مهم بود.


همچنین این شهر شامل آمفی تئاتر و خانه های بی شماری است. اما اگر خرابه های باستانی ایده ی سرگرم کننده ای نیست و شما آن را نمی پسندید، یک پیک نیک را بسته و روز را در دو سواحل زرق و برق دار بگذرانید و لذت ببرید!


تور آنتالیا


شعله های آتش سوزی Chimaera در معرض گردشگران قرار گرفته است. شعله ها از سنگ ها به مدت 24 ساعت در روز و در دوران باستان سوزانده شده و زبانه می کشند، اما وظیفه ی اصلی این شعله ها این است که آنها نور را برای کشتی هایی که می ترسند تامین کرده و از سقوط بر روی سنگ ها جلوگیری نماید.


این اختراع قدیمی یک تجربه ی علمی را این گونه توضیح می دهد: گازهایی که از شکاف در سنگ ها بوجود می آیند، هوا را بوجود می آورند و باعث می شوند که شعله های آتش هر روز، تمام روز بدون توجه به تعداد دفعاتی که خاموش می شوند، بسوزند.


تور آنتالیا


با 3 ساعت رانندگی از مرکز شهر آنتالیا به شهر دمره Demre خواهید رسید. دو دلیل برای دیدار و مشاهده این مکان وجود دارند که غیرقابل چشم پوشی و کاملا وسوسه کننده هستند.اولینمورد از ویژگی های این شهر زیبا از ویرانه های چشمگیر Lycian از Myra به شمار می آید. همچنین دومین دلیل برای گشت و گذاری در این شهر، کلیسای سنت نیکلاس می باشد که به یاد فردی که شهردار Demre بود ساخته شد..! درست همان فردی که امروزه با نام بابانوئل می شناسیم..!