بهترین برنامه ریزی سفر های تابستانی و برای تابستان به کجا سفر کنیم


جزایر کوک یا Cook Islands


مردم این جزایر جشن دست‌یابی به استقلال خودشان را در ماه آگوست برگزار می‌کنند. این‌یک جشن دیدنی سرشار از مسابقات رقص و اجرای نمایش‌های سنتی است. تماشای این جشن ملی را در تعطیلات تابستان خود از دست ندهید.


   Hawaiiیا هاوایی


هرسال در ماه آگوست جشنواره‌ای به نام Na Hula در پارک ملی اوهایو برگزار می‌شود. در این جشنواره‌ی غیررقابتی دانشجویان هنر  به اجرای نمایش‌های مختلف می‌پردازند. برای حضور در این جشن کافی است یک زیرانداز و وعده‌ی ناهار خود را همراه داشته باشید.


مین یا Main


شهر بندری عجیب‌وغریب مین در راک لند یا Rockland هرسال در ماه آگوست میزبان یک جشنواره‌ی غذاهای دریایی است.  در این فستیوال آشپزان درجه‌یک از سراسر جهان در مدت پنج روزبه پخت انواع غذاهای دریایی مثل خرچنگ و ماهی می‌پردازند.


ST.Lucia یا اس تی لوسیا


اگر مثل بسیاری از مردم جهان به کاکائو علاقه‌ی وافری دارید و دوست دارید از روند چیدن این میوه تا فرآوری و تبدلش به خوراکی‌های خوشمزه با طعم‌های مختلف دیدن کرده و سر دربیاورید بهتر است در ماه آگوست به اینجا سفر کنید و از صفرتا صد این فرآیند جذاب و خوش‌مزه را ببینید.


New Zealand یا زلاندنو


ماه آگوست در این کشور یعنی روزهای آخر زمستان. بنابراین با یکدست لباس گرم در پایتخت این کشور حضور یابید و از جشنواره‌ی غذایی که 140رستوران این شهر برگزار می‌کنند، دیدن کنید. جالب است بدانید هر شخصی که در این جشن از غذاها مزه کند می‌تواند به آن رأی بدهد و در حقیقت داوران اصلی افراد معمولی هستند که در جشنواره حضور دارند و به غذاها رأی می‌دهند.


Barbados یا بارابادوس


تمام کشورهای حوزه‌ی کارائیب به‌نوعی جذاب و منحصربه‌فرد هستند. تماشای فرهنگ کهن و غنی این مردم در جشنواره‌ای که هرسال در این ماه برگزار می‌شود و شامل مسابقات غذا و جشن‌های آئینی رقص و پای‌کوبی است جلوه‌ی زیبایی از هنر و فرهنگ مردمان این ناحیه است.


Scotland یا اسکاتلند


اسکاتلند هرسال میزبان جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر، نمایش‌های خیابانی، باله و نمایش‌های کمدی است. برای دیدن این برنامه‌ها نیازی نیست بلیت تهیه کنید. کافی است در خیابان‌های پایتخت راه بروید تا از انواع نمایش‌ها و تئاترها لذت ببرید. هرسال حدود 50 کشور مختلف در این فستیوال حضور میابند و به اجرای کار خود می‌پردازند.


دیگر مطالب مرتبط 


معرفی هتل های مسکو قسمت اول


معرفی هتل های مسکو قسمت دوم


معرفی هتل های مسکو قسمت سوم  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد .

  • نویسنده مطلب : فائقه کهربایی