برج خلیفه Khalifa Burj

بهترین محل اقامت در دبی که  بریم یجا پیشنهاد میدهد

 برج خلیفهBurj Khalifa 


یکی از ساختمان های مهم دبی برج خلیفه است که  سایت بریم یجا پیشنهاد میکند ، که با ارتفاع 829.8 متر  تبدیل به بلندترین ساختمان در جهان است  و به یکی از مشهورترین نقاط این شهر تبدیل شده .


berimyeja.com


برای بسیاری از گردشگران رفتن  به عرشه  این برج  که  در طبقه  124 ام  قرار دارد و دیدن سراسر شهرزیبای دبی که  با خط افق هم محور شده و از سمت شمال خلیج فارس که  همیشه  فارس خواهد ماند همچون نگینی نیلگون میدرخشد  بسیار جذاب خواهد بود. بریم خلیج فارس .


برای رسیدن به عرشه  جذاب برج خلیفه  در سال 2010 افتتاح  شده بایستی از یک  آسانسور  با سرعت بالا whizzes استفاده کنید که  با توجه  به نمای 360 درجه  این آسانسور  بسیار مناظر دیدنی رو بوجود میاره .  که  از یک سو شهر دبی و برج های آن و بیابان های حومه  آن  را میبینید و در سوی دیگر  خلیج  همیشه  فارس که  بسیاری از عکاسان و علاقه مندان به عکاسی در شب به این برج میروند تا از بازی نور های شهر, چشم اندازهای زیبای دبی و  تاریکی بیابان و خلیج فارس تصاویر خیره کننده ای ثبت کنند.


 


در حال برگشت به  پایین  برج خلیفه در اطراف برج  باغ های زیبا طراحی شده اند و با گردشگاههای پیچ در پیچ  و مدلی از بلند ترین فواره آبی جهان که معروف به فواره بلاجیو هستش در لاس وگاس   که  بسیار میتواند سرگرم کننده  و فرح  بخش باشد


 


آدرس : مرکز شهر دبی - خیابان شیخ زائد -  ورودی مجتمع تجاری دبی مال


Location : Entry from Dubai Mall, Sheikh Zayed Road, Downtown


Official Site : www.Burjkhalifa.ae


 


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران


  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد ..