کاخ زمستانی و مجتمع اصلی موزه هرمیتاژ در سنت پترزبورگ

کاخ زمستانی و مجتمع اصلی موزه هرمیتاژ در سنت پترزبورگ مجموعهای گسترده، بی نظیر و فوق العاده غنی است که بدون شک، بزرگترین جاذبه برای بازدیدکنندگان سنت پترزبورگ است که در سراسر ساختمان های متصل شده کاخ زمستانی، هرمیتاژ کوچک و کلسکسیون قدیمی، گسترش یافته است.ایوانی از سنگ مرمر در هرمیتاژ نو


این مجموعه توسط کاترین بزرگ ساخته شده توسط هر یک از جانشینان او تزئین و غنی تر شده است، و اکثر آثار موجود در آن از هنرمندان اروپا خریداری شده است.


مجموعه هرمیتاژ فوق العاده متنوع است، و از آثار باستانی سیبری تا شاهکارهای پست مدرن که توسط ماتیس و پیکاسو خلق شده، در آن یافت می شود.کاخ زمستانی در شب


اتاقهای دولتی کاخ زمستانی که به طور گسترده ای تزئین شده اند، و به طرزی باورنکردنی با استفاده از ثروت های باور نکردنی و سلیقه های عجیب و غریب تزاران رومانوف غنی شده و بسیار زیبا و چشمگیر هستند.


بازدید از این مجموعه قابل توجه می تواند گیج کننده باشد، به ویژه اگر شما در حال برنامه ریزی برای رزرو تور هدایت بازدید کنندگان نباشید!


 این موزه با 350 اتاق نمایشگاه و بیش از 2.5 میلیون بازدید کننده در هر سال، می تواند شلوغ و غرق در سیل جمعیت بازدید کنندگان شود.ساختمان اصلی موزه هرمیتاژ


برای کمک به شما در بازدید از این مجموعه عظیم، راهنمای هرمیتاژ را بر مبنای تقسیمات موزه تقسیم بندی کرده ایم تا هر قسمت از نمایشگاه را به طور جداگانه پوشش دهیم، به همراه جزئیات بیشتر درباره هر بخش از آن.


در اینجا سعی می شود به برنامه ریزی برای بازدید از این موزه به شما کممک کنیم، به طوری که بتوانید اطمینان حاصل کنید که دیدن قسمت هایی از مجموعه را که بیشتر به آن علاقه دارید، در برنامه بازدید خود گنجانده اید.


یک بلیت تمام قسمت های مجموعه را در مجاورت کاخ زمستانی به جز گالری های گنجینه پوشش می دهد. بازدید از این گنجینه تنها می تواند به عنوان بخشی از یک تور هدایت شده انجام شود.سالن زرهی کاخ زمستانی در موزه هرمیتاژ


بلیط های جداگانه ای نیز برای عکاسی، تصویر برداری ویدئویی و حمل دوربین در موزه باید خریداری شود.


همچنین برای رزرو بلیط از طریق اینترنت نیز می توانید اقدام نمایید که گران تر است، اما برای جلوگیری از ایستادن در صف به شما کمک می کند، که می تواند یک مشکل برای بازدید کنندگان در فصل اوج گردشگری (در تابستان) باشد.


موزه هرمیتاژ آنقدر گسترده و بزرگ است که در یک یا دو مقاله نمی توان اطلاعات کاملی از آن را ارائه نمود. اما برای معرفی هرچه بهتر این موزه عظیم، در مقالات بعدی، اطلاعات کامل تری را راجه به کاخ زمستانی و هرکدام از کلکسیون های موزه هرمیتاژ در اختیار شما علاقمندان به گردشگری در سنت پترزبورگ خواهیم گذاشت.


و


berimyeja.com مرجع کامل گردشگری و معرف بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران  • این مطلب توسط سایت بریم یه جا تهیه شده و انتشار و استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد.

  • نویسنده مطلب: ستار کنجوری